Tags

, , , , ,


Toks pusiau trileris (na, bent norėjau, kad būtų toks), pusiau drama, pusiau mokslinė fantastika filmas Extracted:

Na įdėja įdomi. Žmogelis atranda būdą kaip pasiknaisioti svetimose smegenyse. Ir jam pusiau legaliai, pusiau ne, pasiūlo pasiknaisioti narkomo, įtariamo savo draugės žmogžudyste, smegenyse. Tačiau atsitinka kažkas neplanuota ir pasilieka įkalintas narkomano prisiminimuose.

Taip praeina keturi metai ir atsiranda proga ištrūkti. Ar pavyks?

Na, filmas ypatingai nesužavėjo. Įdomiausia tai pati idėja. Nors panašių jau buvo: Celė, Pradžia. Bet ši šiek tiek kitokia, dėl to ir įdomi. Nors priskiriama Sci-Fi žanrui, bet čia Fi daugiau, nei Sci :), t.y. jokių mokslinių išvedžiojimų – yra taip ir tiek, čypai ir viskas. Na, bet tiek to, ne tuose čypuose esmė, o pačioje situacijoje.

Kažkaip tos įtampos nesugebėjo sukurti. Ir lyg viskas ok, bet lyg ir kažko trūksta. Pabaiga iš vis keista. Kai jau viskas baigėsi ir paaiškėjo, filmas rodomas toliau. O trileris, pagalvojau, dabar viskas versis aukštyn kojom. Eee, lyg ir truputį vertėsi. Čia jau rašydamas pagalvojau, kad vertėsi. Bet pabaiga ypač blanki. Lyg paskubomis viskas. Lyg norėta sutilpti į filmo laiko limitą.

Bet šiaip nėra pats blogiausias filmas. Va, ir Imdb duoda 6 iš 10. Šiek tiek daugiau už vidutinį 🙂 Panašiai ir aš duočiau.

Advertisements