Tags

, , ,


Matyt žiema jau užkniso. Noriu saulės. Noriu jūros ir supermergaičių su trumpais sijonukais ir baltom kelnaitėm 🙂 Na, geras tas “69 danguje” gabalas 🙂 Taigi užsimaniau kokios komedijos. O tai vien rimti ir rimti filmai. Parsipučiau į naują Samsungą filmą Diktatorius:

Kadangi telefone, tai šiaip ne taip sugebėjau pažiūrėti, nes kitaip komedijų niekas man neleidžia žiūrėti.

Taigi juodoji komedija. Apie Vaivadijos šalies diktatorių. Ta Vaivadija kaip du vandens lašai panaši į Iraną 🙂 Čia tas pats Sacha Baron Cohen, kuris vaidino Borate, Ali G. O va Bruno aš taip ir nesugebėjau pažiūrėti. Boratas patiko, nors antrą kartą kai bandžiau žiūrėti, tai irgi nesugebėjau baigti žiūrėti. O Bruno kažkaip visai nekabino. Visai buvau pamiršęs apie Bruno, prisiminiau tik Boratą, taigi nutariau, kad visai linksma bus pažiūrėti.

Nors kaip ir galima buvo tikėtis filmas vulgarokas, šlykštokas, kai kurie bajeriai visai lėkšti ir nors nežinau, ar buvo vietų, kad žvengčiau susiriesdamas, bet visai patiko. AI, vis tiek linksma. Pasižiūrėti juodą absurdo komediją. Juolab, kad tie absurdai paimti iš realaus gyvenimo. Va. Pvz. Visu kas tik diktatoriui nepritarė arba pritarė, įsakydavo nužudyti. Tačiau, pasirodo, kad jie kažkaip išgyveno ir atsidūrė JAV. Ir pakliuvęs į bėdą, netyčia susitinka vieną iš savo branduolinio ginklo kūrėjų, kuris irgi buvo pasmerktas mirti. Ir tas su didelio noru sutinka padėti diktatoriui atgauti valdžią. Kaip musulmoniškai fundamentalistiškai skamba 🙂

Verdiktas. Jei kas tikitės intelektualus humoro, tai geriau nežiūrėkite. O kas norite pamatyti juodą realybę, tai prašom.

Šis filmas uždraustas Baltarusijoje, Tadžikistane, Turkmėnistane ir tikriausiai Irane. Nors lyg Irane ne? Ai, aišku Kazachstane 🙂 Keista, kad ten leido pora savaičių rodyti. Po Borato keista, kad įsileido Cohen’ą vėl 🙂

Bet, ai, visai linksma komedija 🙂 Mano lygio 🙂 Valstiečio nuo žagrės 🙂 Kai visi juokai apie antrą galą 🙂 Nors nepasakyčiau, kad visi, buvo ir daugiau temų. Pvz. pabaigoje apie laisvus demokratinius rinkimus 🙂 Apie smailas atomines bombas ir Papajų.

Advertisements