Tags

, , ,


Na, va, Vaida, suradau kaip tas filmas vadinasi: Butterfly on a Wheel / Shattered.

Gali drąsiai žiūrėti treilerį https://www.youtube.com/watch?v=hFBzT_cyIzQ. Geras treileris, suintriguoja, bet nieko neatskleidžia.

Situacija maždaug tokia. Laiminga šeima. Mylintis vyras, mylinti žmona, mylima dukrytė, geras darbas. Idealu. Tik gyvenk ir gyvenk 🙂 Vieną dieną vyras ruošiasi išvažiuoti savaitgaliui pas šefą darbo reikalais į vakarėlį, tam, kad žmonai nebūtų liūdna, ji ruošiasi po parduotuves (čia, mano žmona sakė, vo, čia tai vyras), nusamdo auklę. Vyrui ta auklė pasirodo kažkokia įtartina, bet žmona įtikina, kad išrinko geriausią ir viskas bus ok.

Tačiau neveltui vokiečiai išvertė Žaidimas su baime. Mes matome, kad juos stebi Brosnan’as

Atsisėdus į mašiną, paaiškėjas, kad Brosnan’as (na, pamiršau to kurį vaidina vardą) yra pagrobėjas. Jų dukra yra dabar įkaitė. Ir jei jie nedarys to ko nori jis, tai jis dukrą nužudys.

Pasirodo, kad jis žino absoliučiai viską, net sąskaitos banke likutį iki cento tikslumo. Pradžioje jis pareikalauja tų pinigų. Mylimiems tėvams nėra kas daryti. Jie patys nueina į banką ir paima pinigus. Tačiau situacija blogėja, Brosnan’as pinigus padega ir degantį lagaminą su pinigais išmeta į upę. Taigi tai ne šiaip sau išpirkos reikalavimas, o kažkoks sociopatas. Nuveža kažkur į kitą miesto galą ir per nurodytą laiką pareikalauja gauti 300 dolerių.

Kaip matome be kitų išbandymų ir išbandymas meile. Priverčia priešais vyrą persirengti. Ko jis nori? Dulkins prieš jį jo žmoną? Jei tik kas blogai pasisuks, tai jų dukrtytei mirtis. Ką daryti?

Eee, užteks pasakoti. Nes dar atskleisiu trilerio esmę. Anksčiau aš galvojau, kad trileris, tai kai trys pagrindiniai veikėjai. O, beje, čia trys ir yra 🙂 Dabar galvoju, kad kai yra trys paslaptys. Jei mažiau, tai detektyvas, jei daugiau, tai persistengta. Na, aišku trys pagrindinės paslatys, o smulkių tai kiek nori 🙂

Man toks klasikinis trileris 🙂 Patiko labai.

Advertisements