Tags

, , , ,


Na, va, pagaliau radau įdomų trilerį.

The Hidden Face (2011).

Ispanų filmas “La cara oculta”, dar kitaip vadinamas “Bunker”, o lietuviškai “Paslėptas veidas”.

Pradžia tokia standartinė, lyg koks detektyvas būtų: dingsta įžymaus dirigento meilė, palikusi telefone įrašą, kad jį palieka. Tačiau policija laiko jį įtariamuoju ir apieško sodą ir panašiai. Dirigentas vakarą paverkęs, susipažįsta su padavėja Fabiana, o kitą vakarą jau miega su ja.

Meilė užsiplieskia. Vienas iš policininkų pažįsta naują draugę, todėl įtarimai, kad dirigentas kažkoks neaiškus didėja. Šiek tiek susinervinu, kad bus ne trileris, o detektyvas, nes labai jau trilerio ieškojau, na, bet galvoju, ką čia padarysi. Be to ta aktorė Martina Gracia, kuri vaidina Fabianą yra žiauriai graži, ypač kai nuoga.

Žemiau įdėsiu keleta jos N-18 nuotraukų iš filmo. Vaikučiai, nežiūrėkite įrašo pabaigos. Taigi žiūriu toliau, kad ir lyg detektyvas, bet bent moterišku gražumu pasigėrėsiu.

Fabiana pastebi, kad name dedasi kažkokie ne visai aiškūs dalykai, ji bando pasakoti dirigentui, bet jis arba apsimeta, arba tikrai nesupranta, kad kažkas ne taip. Galų gale Fabiana sako, jog mano, jog name yra vaiduoklis. Blin, aš vėl susikeikiu, ne detektyvas čia, o apie vaiduoklius. Dar blogiau, nenoriu aš filmo apie vaiduoklius. Na, bet žiūriu toliau.

Staiga Fabiana pasidaro kažkokia nebe tokia graži, kol galų gale aš suvokiu, kad veiksmas grįžo šiek tiek į praeitį, o aš tiesiog sumaišiau aktores. Dabar rodo priešistorę, iki pirmosios draugės dingimo. Irgi meilė liejasi per kraštus. Ir čia pradeda aiškėti, kodėl filmas vadinasi Bunkeris, kaip viskas vyksta. Vo, čia tai trileris, jokio detektyvo, jokios mistikos. Ui, baigiu rašyti, kad neatskleisti siužeto.

NEŽIŪRĖKITI YOTUBĖJE TREILERIO.

Keista, treileryje atskleista visa trilerio esmė. Jei bučiau žinojęs apie ką šis filmas, tai kažin ar vadinčiau tai trileriu, šiaip kokia nors drama ar panašiai. Tai labai gerai, kad nepažiūrėjau. Už tai žiauriai įdomu sužinoti viską buvo kas ir kaip čia.

Na, joma jo ir situacija. Kai paaiškėja, kodėl filmo antras pavadinimas Bunkeris, tai trileris kaip ir baigiasi, tada žiūri iš kitos pusės kaip viskas atrodo (che, kas nematė kino nesupras čia dviprasmybės).

Tada stebiesi. Ar čia tos moters (-ų) kvailumas? Sakoma, negundyk Dievo. Tai čia matyt panašiai. O taip pat žiaurumas. Savininkiškumas. Bet, ui, negaliu rašyti, dar, jei kas skaitys iki filmo žiūrėjimo, supras apie ką čia, nebe taip įdomu bus.

Na, o dabar N-18. Vaikučiai, staigiai uždarot šį langą ir nežiūrit 🙂

Toliau griežčiau. Ai, ir kam šiuolaikinės moterys ten skutasi. Nervina, tokia graži moteris, o čia atrodo kaip koks mažvaikis, net erotiką gadina.

Ui, papiukai 🙂

O čia pati erotiškiausia scena:

Žodžiu patiko nerealiai, nusiraminau, pamačiau gerą filma, galima eiti pamiegoti 🙂

Dar foto įdedu:

Gražaus 🙂 žiūrėjimo.

Advertisements