Tags

, , ,


Dar vienas filmas 🙂

One in the Gun (2010)

Pati filmo pradžia nuteikia ne kaip, bėgioja kažkoks bičas su pistoletu, bet vėliau prasideda intriga. Moteriškė netyčia susiduria su vyriškiu prie parduotuvės. Jai gimsta idėja atsikratyti savo labai turtingu vyru, pasinaudojus šia situacija. Jį nusamdo, kad perdažytų namą, suvilioja jį ir planas eina lyg ir viskas ok. Bet paaiškėja, kad tas susitikimas neatsitiktinis, kad jos vyras nusamdė privatų seklį, kad jis apsimestų dažytoju ir t.t. Žodžiu, filmo viduryje kaip ir pasiekiama intrigos kulminacija, kaip ir geras trileris turėtų būti, bet po to prasideda tikra hujnia, o visą filmą lauki, kad, va, dabar paaiškės, bet viskas panašiau į kažkokį psichotropinį veiksmą, kur kažkas lyg apsinarkašinęs, kažkokios lesbės, beprotės, ištroškusios lyg sekso, lyg dar kažkokių beprotysčių, tada filmas verčiasi aukštyn kojom, tada dar kartą ir pačioje paskutinėje scenoje verčiasi paskutinį kartą, bet tai jau visiškai nebejaudina, nes nuo to psichotropinio vaizdo nusibosta žiūrėti ir jau jauti, kad nieko gero nebebus.

Nors filmo pirminė idėja ir įdomi, trileriška, bet po taip sumalta, pereinama į žmogaus sąžinės pasąmonės analizavimus, bet tada kodėl į trilerį reikia suplakti pasąmonės kliedesius?

Blin, Imdb 3,6. Joma jo, gal prieš žiūrint filmus verta pažiūrėti ką sako Imdb. Sutaupyčiau laiko. Nors aš visada maniau, kad ten popsinis požiūris į filmus. Bet bent jau atidžiau atkreipti dėmesį galima, jei sakoma 3,6. Kažin, ar esu dar žiūrėjas filmą su tokiu mažu reitingu. Na, ir pats duočiau maždaug tiek 🙂

Advertisements