Tags

, , , ,


Mėgstu komedijas. Nors paskutiniu metu žiūrėjau rimtesnius filmus, bet komedijos vis tiek faina. Taigi rusų filmas Džiunglės.

Nors scenarijus ir primityvokas, visai nerealus, bet kai atsipalaiduoji, tai visai smagiai žiūrisi. Tipo, meilė iš pirmo žvilgsnio, santuoka, tačiau po trejų metų vyras vis daugiau dėmesio skiria darbui, o ne žmonai. Kad sugrąžinti santykius, žmona ištempia vyrą į egzotišką kelionę. Jie atsiduria negyvenamoje saloje (beje mobiliakas, jei įlipi į aukštą medį, veikia), kur juos vietiniai nori suvalgyti ar tai paaukoti. Dar kyla įtarimas dėl neištikimybės ir žmona (buvusi lankininkė čempionė) bando savo vyrelį nudobti. Žodžiu, tokia šeimyninė parodija. Realybės nulis, bet viskas dėl to labai linksmai žiūrisi. O ir realų šeimyninį gyvenimą labai tiksliai atspindi.

Labai gražūs vaizdai, gražiai nufilmuota, aišku labai graži ir Leonida Brežneva, ui, Vera Brežneva 🙂 Kai pamačiau šio filmo reklamą su Vera Brežneva, pagalvojau, kad visai nieko būtų pažiūrėti, vis gi komedijas mėgstu 🙂

Kai kurios naujoviškos rusiškos komedijos man visai nepatiko (kas stebina, nes rusiškas humoras lyg visada geras buvo), o ši patiko.