Tags

, , , , , , ,


Visai nebegaliu pažiūrėti rimtesnių filmų. Arba žiauriai pavargęs, arba kas nors kalba šalia. Tai, va, pažiūrėjau tokį lengvesnį žiūrėjimo prasme God of Wonders.

Čia, matyt, dokumentinių tipui priskiriamas. Gražus filmas. Gražūs vaizdai. Kiek visko gražaus, tiesiog nuostabaus, neįtikėtino yra šiame pasaulyje: žaibai, paukščiai, snaigės, vanduo, drugeliai, kolibriai, DNR, gėlės, gyvūnai, žmonės ir t.t.

Ar žinojote, kad viename paprastame medyje yra tiek energijos, kad užtektų elektros visai JAV, jei energiją iš atomų pasiimtume.

Ar žinojote … Tokių nemažai šiame filme aš sutikau.

Filmas, kaip padėka Dievui už šio neįtikėtinai nuostabaus pasaulio sukūrimą.

Vietom erzino tas dėkojimas Dievui (ui, mane kaip krikščionį 🙂 ). Kažkaip man atrodė, kad užtektų filmo pradžioje ir pabaigoje, na, ok, dar per vidurį pora kartų, bet kas dvi minutes, tai kažkaip lyg per daug. Gal geriau daugiau tų citatų iš biblijos, o ne kažkokių kalbėtojų. Tie kalbėtojai pertraukdavo mūsų pasaulio grožėjimosi ir mėgavimosi procesą. Galėjo jie fone kalbėti. Nenutraukiant vaizdų.

http://www.godofwondersvideo.org/index.htm

http://www.godofwondersvideo.org/chapters.htm – o, čia net berods viską pažiūrėti galima. Nors labai nerekomenduočiau žiūrėti tokių mažų vaizdų. Čia tokius filmus reikia žiūrėti ant didelio ekrano, o, geriausia, kino teatre.

Anyway, koks nuostabus šis pasaulis. Jei norėsite pasigrožėti, nustebti, susižavėti, šis filmas kaip tik.

Hmz, ir tikrai nelabai eina kaip dėkoti režisieriui už tokį filmą, kaip ir tikrai telieka dėkoti Dievui už tokią kūrybą 🙂