Tags

, , , , , ,


Dar vienas labai jaudinantis filmas Black (2005).

Rašo, kad JAV gamybos, bet režisierė ir daug aktorių indai. Tai galima sakyti naujasis indų filmas.

Filmas paremtas tikrais įvykiais. Indija. Anglo ir indės šeimoje gimsta mergaitė. Džiaugsmui nėra ribų. Tačiau, kai jai sukanka dveji metukai, paaiškėja (berods po sunkios ligos), kad ji yra visiškai kurčia ir dar visiškai akla. Kaip tokį vaiką auginti? Kaip su juo bendrauti? Kaip ką nors išmokinti? Kaip išmokinti žmogiškai valgyti? Kaip išauginti žmogų, o ne gyvūną?

Mergaitei jau aštuoneri, ji kelia pavojų ir sau ir aplinkiniams (vos nesudegina namų ir pan.). Tėvas nebegali kentėti, nori atiduoti į spec. internatą (psichiatrinę). Mama ieško išeities. Randa ekscentrišką mokytoją. Jis apsiima ją mokyti, tačiau jau po pirmos dienos tėvai pakraupę nuo medotų, jį išvaro lauk. Tačiau, tuo metu tėvas išvažiuoja dvidešimčiai dienų, ir mokytojas įtikina mamą, kad leistų jam mokyti. Mokslai beveik nesiseka, beveik jokio progreso, nors mokytojas mato, kad turėtų būti įmanoma įkvėpti proto. Grįžta griežtasis tėvas, meta mokytoja vėl lauk. Ir pačią paskutinę sekundę mergaitė pradeda suprasti žodžius. Toliau seka varginčios pamokos, noras baigti universitetą. Tačiau ir mokytojui prasideda senatvinis alchaimeris. Dabar jau mergaitė bando sugrąžinti jam atmintį.

Filmas apie stebuklus mūsų pasaulyje. Labai gera vaidyba, nerealu.

Online galima pažiūrėti: http://god-tv.ru/%D0%A2%D1%8C%D0%BC%D0%B0-%D0%9F%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D1%8F%D1%8F-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D0%B0-%D1%81%D0%BC%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%82%D1%8C-%D0%BE%D0%BD%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD

Rekomenduoju.

Advertisements