Tags

, ,


s-j pastebėjo, kad pas mane nemažai kalbama apie seksą ir, kad pas mane tik pirmoji čakra atsivėrusi (ji matyt atsakinga už seksą?). Bet juk tai svarbu.

Šiandien iš vienos blogerės gaunu dvi žinutes. Iš arnauskaite. Apie ją kažkada rašė http://arbaviskasarbanieko.blogas.lt/kas-ta-kiaune-1346.html – o pavadinimą pakeitė į “Kas ta paslaptingoji?” Prie bajerio bičelis. Taigi pirma žinutė:

——————

Tema: o tu dovanai loji

arnauskaite » 2012-09-01 12:39:13

o tu cia dovanai loji? šitam blogotope? ar bent kaula numeta? papine, vaikine. gal bijai kazko? ar be smegenu esi paprasčiausiai? man idomu iš kur ir kaip šituos trolius blogotope užveise.

————–

Paskaičiau, o, žiūriu, antra žinutė, matyt, bus atsiprašymas, kad ne ten nusiuntė, bet pavadinimas nelabai panašus į atsiprašymą:

———————

Tema: ar tu suvoki ka nors??

arnauskaite » 2012-09-01 12:40:33

ar tu suvoki ka nors, apskritai. ka tu darai? ir kaip tu atrodai?

———————

Hmz, panašu, kad man :))))

Ok. Pradedu galvoti. Na, prie to įrašo, kur daviau nuorodą, prirašiau komentarą:

————-

atfatf 2012-08-23 16:34

Nuėjau į jos blogą, tikrai gaila mergaitės. 32 metai, o dar vis “mergaitės” gaila. Na, tu mane supratai :)))

————

Bet juk čia nekaltas komentaras, kažin ar dėl to taip ant manęs varytų. Ai, prisiminiau. Ji neseniai parašė pilną marazmų įrašą: “Apie Dieva pagelba”. Čia pavadinimą nukopijavau, su tokiom klaidom kaip ir buvo parašyta. Įrašą jau pati ištrynė, matyt, suvokusi kokių marazmų prirašė, na, kad Dievas blogas, kažką apie Kazanovas ir panašiai, fakų pripastinus. Na, kadangi taip negražiai apie Dievą atsiliepė, tai aš ir neištvėriau ir atskleidžiau visą reikalo esmę. Maždaug taip, įrašo nebėra, tai iš atminties:

Jei kas tave gerai padulkintų (sorry, pamylėtų), tai neberašinėtum tokių marazmų. Ir Dievas pasidarytų geras.

Va, po šito ir gavau šitas žinutes. Ne, nu suprantu, kad yra žmonių, kuriems seksas nereikalingas, tokie eina į vienuoles ar kunigus. Bet yra kuriems seksas reikalingas kaip vanduo, kaip oras. Kai jo negauna, prasideda marazmai.

Taigi. Moral toj basni takova. Mylėkitės žmonės. Visai neblogas tas dalykėlis yra 🙂 Tik aišku, tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Na, tipo, santuokoje 🙂

O tai bus jums kaip tai mergaitei 🙂

Advertisements