Tags

, , , ,


Na, nesijuokit, kad man kino pavasaris. Gal man širdyje pavasaris. Bet ok, tik dabar radau laiko baigti žiūrėti kelis filmus iš “Kino pavasario”. Vienas iš jų Kivirčas / Carnage.

Kaip ir viskas ok. Ir geras režisierius – Roman Polanski. Ir geri aktoriai – Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz, John C. Reilly. Ir įdomus scenarijus. Ir gera vaidyba. Ir aktuali tema. Bet tam, kad baigčiau žiūrėti prireikė dviejų kartų. T.y. ne toks filmas, kad pradėjus žiūrėti negali sustoti. O ko trūksta? Net nežinau. Po kažkiek žiūrėjimo pradedi suprasti, kad visas filmas ir suksis apie dviejų šeimų kivirčą, kuris perauga į šeimų konfliktą, bei atskleidžia vidines šeimos problemas.

Gražiai atskleistos šiuolaikinių šeimų, žmonių problemos. Dažnai atpažindavau save, savo šeimą, žmoną, vaikus, santykius, prioritetus, problemas, jų spredimo būdus, vyrišką ar moterišką solidarumą, gyvenimo prasmę, socialinius santykius ir dar, ui, jau kiek daug prirašiau.

Ne vienoje vietoje teko nusijuokti.

Vat, kaip ir viskas ok, viskas gerai, bet šiek tiek man nuobodokas filmas. Gal taip tik man pasirodė, pasižiūrėkite, susidarykite savo nuomonę, bent jau tikrai nėra blogas filmas.

Advertisements