Tags

, , , , ,


Paskutiniu metu filmus žiūriu tik pagal rekomendacijas. Rekomendacijų turiu daug, tai po truputį ir žiūrinėju. Taigi. Gay Ritchie (Madonos buvusio vyro) filmas Revolver (2005).

Nalabai radau kokį paveiksliuką įkelti, kad reprezentuotų filmą. Visi tokie kičiniai, be ryšio. Šis mažiausiai kičinis, nors irgi be ryšio.

Pažiūrėjau. Nieko nesupratau. Suprantu, kad filmas pilnas simbolių, bet nei jų nesuprantu, nei jokių simbolių nesuprantu, nei apie ką filmas. Jei imtume žiūrėti filmą tiesiogiai, o ne kaip pilną simbolių, tai iš vis briedas kažkoks gautusi. Todėl iš kart po filmo peržiūros googlinu. Ir ką randu. Randu be galo daug atsiliepimų. Vieni dievina filmą, kaip labai gilų, pakeitusį gyvenimą, kurį reiktų žiūrėti ir žiūrėti ir semtis išminties, o kiti sudirba su žemėmis ir sako, kad čia Gay Ritchie prisiskaitęs kabalistinių knygučių, dar apie numerologiją ir dar kokių nors, apsinarkašino ir pastatė niekam tikusį filmą. Na, ok, emocijos, emocijos, o tai kur kokie nors paaiškinimai. Tai ką randu, labai viskas miglotai – tipo, o jūs ką durniai nesupratot? Jūsų IQ per mažas, kad suprastumėte.

Ok. Ieškau toliau. Randu intervių su pačiu Gėjumi (na, juk taip tariasi lietuviškai?). Klausia jo. Kodėl pavadinai filmą Revolveriu. Atsakymas, ai, kad kietai skamba, keista kodėl niekas iki tol taip nepavadino filmo (hmz, menkas pagooglinimas ir štai: Revolver (1973 film), a film by Sergio Sollima.

Ar filmas neša kokią nors žinią? Atsakymas: Aš nemanau, kad jis neša kokią nors žinią.

Pala, tai ką čia atsakinėja pat Gay?

Na, ok, toliau aiškina, kad tai apie vidinį pasaulį, kad nėra išorinio priešo. Po to vėl užmuša teiginiu, kad svarbiausias dalykas yra Žaidimas.

Žodžiu, keistokas filmas. Kas man patiko, tai kai šaudo, šaudo ir netikėtai prasideda animacija. Na, ne Gėjus pirmas sugalvojo kine tokią atrakciją, bet man patiko.

Žodžiu, viskas labai supinta, perpinta, net jo pačio komentarus paskaičius susidaro toks dzin įspūdis, na padariau filmą, nežinau, ką čia padariau, bet kiti mato visai įdomių dalykų, tai apsimesiu ir aš, kad ir planavau tų dalykų pridėti.

The trinity of Zach, Jake and Avi are representative of Kabbalic right, center and left pillar energies, respectively. – Ooo, va, matyt reikia daugiau išmanyti Kabala, kad ką nors suprasti. Trejybė, 13, 32 ir t.t. prikišta skaičių.

Kas yra misteris Goldas? Atsakymas: man patinka idėja, kad tai kolektyvinė haliucinacija. Jis neegzistuoja iš tikrųjų, bet egzistuoja.

T.y. filmas tikrai labai gilus, ant tiek gilus, kad aš nedažiūriu dugno.

Gal kas galit man paprastai paaiškinti šį filmą?

Advertisements