Tags

, , , ,


Dabar tenka dirbti ilgokai. Po vieno darbo, dar kitą. Bet šiaip vyrui tikrai sveika padirbėti fizinį darbą. Viską skauda, bet taip pailsėjęs jaučiuosi. Žodžiu, po vieno tokio ilgoko padirbimo, užsimaniau vyno, po 22 val. nebeparduoda, tai žinau, kad namie yra tik balto. Balto aš nemėgstu, net vynu nevadinu, bet kažkada seniai seniai kažkaip per klaidą Juodkalnijoje nusipirkom. Ir tik kai grižom namo, pastebėjau, kad baltas. Todėl ir stovėjo ilgai. Bet tą vakarą taip užsinorėjau vyno, kad galvoju, jog bus gerai ir baltas.

Atidarau, pagal seną tradiciją pauostau. Ei, fu. Kas čia per kvapas? Sugedo? Na, bet ne acto kvapas. Kažkur labai pažįstamas kvapas. Ok, bandysiu ragauti. Pasiimu didelę taurę. Įsipylu, kokį beveik 200 ml. Et, jei gerti tai gerti. Paragauju. Ui. Kas čia? Laipsnių kokį 40-50. Prisimenu ir ką priminė man tas kvapas. Ir dabar skonis priminė – rakija. Čia kaip? Nuo ilgo stovėjimo vynas pavirto rakija? Kažkaip nelabai galėtų. Istorijoje žinome vieną atvejį, kai vandenį vynu pavertė. O štai Juodkalnijoje nuėjo toliau. Vyną pavertė rakija. Tie 200 ml kaip kalė į galvą. Aš taip nepratęs, stipresnius geriu tik po 50.

Ot, ta Montenegro, Crna Gora. Stebuklai 🙂 O gal čia specialiai taip turistams, siurprizą padaro 🙂 Ten gi labai daug turistų iš Rusijos. Negi jie pirks vyną 🙂 O matyt su įstatymais kas nors, tai gražiai ir supakuoja, ir su kamščiu gražiai užkemša. Atseit, vynas 🙂

Advertisements