Tags

,


Šį įrašą inspiravo parašyti mano blog’e pakomentavęs Juozas. Nuėjau į jo duotą nuorodą ir paklausiau įrašą, balsus ar garsus iš pragaro Звуки из ада (запись из скважины). Norėjau jau rašyti, kad čia visiška nesąmonė, bet pasidarė įdomu ir pradėjau googlinti šia tema.

(Paveikslėlis ne į temą, bet, kad dramatizuoti 🙂 įrašą)

Taigi ką radau. Pirmą kartą informacija pasirodė suomių laikraštyje Ammenusastia.

*Researches record the screams of the damned
(с английского, “научное исследование записи воплей из ада”)

80-aisias metais sovietų mokslininkai vykdė mokslinį super gręžinio projektą, grynai moksliniais tikslais Kolos pusiasalyje per daugelį metų išgręžė patį giliausią gręžinį – virš 12 kilometrų (12 000 metrų) gilio. Suomių žurnalistai paslapčia įsigavo ir štai ką sužinojo. Pasakoja projekto vadovas daktaras Azzakov: “Kaip komunistas. aš netikiu nei į Dangų nei į Bibliją, bet kaip mokslininkas, dabar aš tikiu į pragarą. Nereikia net kalbėti, kaip mes buvome sukrėsti, kai tai aptikome. Mes nuleidome į gręžinį mikrofoną tam, kad įrašyti litosferinių žemės plokščių judėjimą. Bet vietoje plokščių judėjimo, mes išgirdome rėkiantį žmogaus balsą, kuriame skambėjo skausmas. Pradžioje mes pagalvojome, kad šie garsai eina iš mūsų gręžimo įrangos. Tačiau, kai dar kartą sureguliavome įrangą, mūsų pačios blogiausios prognozės pasitvirtino. Šauksmai ir dejavimai nebuvo vieno žmogaus, tai buvo šauksmai ir dejonės milijonų žmonių.”

Po šio įvykio, išsigandę, nustojo gręžimą ir projektą uždarė. Nes įvyko didelis sprogimas. Oficiali versija – finansavimo trūkumas. Karštis buvo virš 200 C

Na ir daugiau neaiškių dalykų. Pvz. iš 3 km ištraukti grunto pavyzdžiai buvo identiški Mėnulio grunto pavyzdžiams. Ir šiaip daug mokslinių atradimų buvo atlikta, kurie pakeitė įsivaizdavimą apie Žemę.

Šaltinis http://profi-rus.narod.ru/pravoslavie/text/ad.htm

O pats garsas:

http://youtu.be/R_wwLd9Rk3k

Įdomu, ane?

Dar keleta nuorodų:

http://www.youtube.com/watch?v=G8MwAOPgIyc – Čia kažkokia bobutė, kuri buvo numirusi, teigia, kad čia viskas rimta.

Singapore Paranormal Investigators dissect the sound clip – čia žmonės tyrinėjo patį garso takelį. Išvada, kad didžiausia tikimybė, jog tai yra tiesiog sumiksuota.

http://en.wikipedia.org/wiki/Well_to_Hell_hoax – čia teigiama, kad čia eilinė internetinė antis. Na, kad tai buvo balandžio 1 d. pokštas, bet verčiant ir perspausdinant pamesta nuorodą, kad pokštas.

http://en.wikipedia.org/wiki/Kola_Superdeep_Borehole – čia apie patį Kolos gręžinį. Apie jokius garsus orficialiai nėra minima.

Taip pat yra panaši istorija, kur Norvegų mokytojas, paleido antį, jog kažkur Sibire gręžinyje jis matė demonus ir įrašė baisius garsus, bet vėliau prisipažino, kad visa tai pats išgalvojo.

Taigi ar čia internetinė antis? Panašu, kad taip. Bet. Visi paneigimai irgi neaiškios kilmės: wiki ar šiaip neaiškūs puslapiai, kur kas nori ir ką nori rašo.

Yra labai daug tikinčių šiuo įrašu. Net keliuose Rusijos religiniuose puslapiuose mačiau. Lietuvoje abejoju ar bažnyčia sugalvotų oficialiai remtis interneto šaltiniais.

Anyway, įrašas (net jei tai ir mixas) įspūdingas. Man panašiai ir atrodo, kad taip ir bus pragare. Dar vieną buvau radęs ilgesnį įrašą (miksą?), irgi įspūdingą, bet kažkaip neberandu.

Advertisements