Tags

, , , , ,


Šiandien tokia diena, aprašau visus savotiškus filmus, kuriuos neseniai žiūrėjau. T.y va pagaliau radau filmą, kuriuo ir norėjau pasidalinti, o tie du aprašyti buvo, nes nežinojau kaip vadinasi šitas. Pagaliau radau. In the Blink of an Eye. Imdb 3.6 iš 10 🙂 Kas čia tiek daug davė? Tikriausiai patys aktoriai ir režisierius prabalsavo 🙂

Oba, 2009 metų gamybos. O aš galvojau, kad kokių 60 -ųjų ir stebėjausi, kaip tais senais laikais sugebėjo taip gražiai spalvotai nufilmuoti.

Filmas nemirtingas. Čia toks filmas, kokius aš ir seniau įsivaizduodavau (iki Tarkovskio, Zvegenciavo, Lungino ir kt.) besančius religinius filmus: žiauriai religinis, žiauriai tiesmukas, žiauriai nuobodus, žiauriai gražūs vaizdai (paplūdimiai, mašinos, jachtos, vandens motociklai, lėktuvai, pusnuogės gražuolės merginos – ui, čia gal ne visai standartas 🙂 ).

Verta pažiūrėti vien dėl to, kad suprasti, kokius aš įsivaizdavau besančius religinius nuobodžius filmus. Absoliučiai toks ir yra.

Saldus religinis filmas.

Beje, netgi su fantastikos elementais. Čia kaip tame filme Šinšilo ar barsuko ar koks ten tas gyvūnas diena. Kad vis sugrįžta atgal laike ir bando ištaisyti savo veiksmus. Net kriminalo šiek tiek yra. Ir meilės. Žodžiu visų žanrų.

Verta pažiūrėti, kad po to vertintum normalius religinius filmus. Beje, kadangi vaizdai gražūs, graži ta aktorė, tai ne taip ir baisu žiūrėti 🙂

Advertisements