Tags

, , , ,


Filmą Gėda (Shame) norėjau pažiūrėti kino teatre, bet bent į du mano bandytus seansus nebuvo bilietų. Žodžiu, anšlagas – net didžiojoje sąlėje. Teko žiūrėti namuose. Kaip matote, net neįdedu jokio paveiksliuko. Nematau verto. Pats blogiausias mano manymu mano matytas Kino pavasario filmas. Apie ką? Apie priklausomybę nuo sekso, šiuolaikinius santykius, tiksliau santykių vengimą, įsipareigojimų vengimą, malonumų vaikymasį, savižudybę ir pan. Žodžiu, pakankamai šlykštu.

T.y. niekaip nesuprantu ko žmonės veržėsi į šį filmą. Dėl sekso scenų? Ir nuogų moterų vaizdelių? Na, man jos buvo pakankamai šlykščios, na, kaip jau kažkada rašiau, aš mėgstu seksą, mėgstu erotiką filmuose, bet ne tokią juodą, kaip šiame, aš net sakyčiau čia buvo pornografija (grupinis seksas trise su jokios erotikos, fu). Ok, sakysit, o tai kas man erotiška. Va, paveiksliukas iš “Pavojingas metodas”. Absoliučiai apsirengusi moteris, sakyčiau padoriai, pečiai saikingai apnuoginti, papiukai pridengti, bet suspausti (suspaustas seksualumas – įtampa). Bet tai koks trykšta seksualumas. Va, tai tai super. Tiesiog dvelkia erotika ir seksualumu. Ir žvilgsnis.

O čia? Žmona nebaigė žiūrėti. Aš nutariau, kad man kaip vyrui reikia baigti. Ne, nepošlinkit. Baigti žiūrėti. Bet būtent tokia mintis ir kilo belaukiant pabaigos. Šiaip ne taip sulaukiau pabaigos. Čia tikriausiai kai vyras bružina bružina ir niekaip negali baigti. Sorry, už tokius išsireiškimus, bet jie labai tiksliai tinka prie visos filmo atmosferos.

Dar be visa ko labai lėtas, beprasmiai (bent man) pokalbiai, be ryšio scenos. Net ta išgirtoji scena, kai jo sesuo dainuoja Niujorkas, Niujorkas – niekaip negalėjau sulaukti, tai kada gi pagaliau baigs.

Taigi, filmas anšlaginis, Internete nemažai gerų atsiliepimų, o aš vos ne vos baigiau. Ei, vėl, baigiau žiūrėti, o ne ką nors kita. Ir nededu šypsenėlės gale šio kalambūro.

Ir šiaip, sugalvok gi tu man filmą pavadinti iš Š raidės (Šeim – angl Shame).

Dar kartą parašau, kad Internete atsiliepimuose rašo, kad tai pats geriausias šių metų Kino pavasario filmas.

Taigi.