Tags

,


Jau kelios dienos negaliu pamiršti šio anekdoto, tai pasidalinsiu, atlaisvinsiu atmintį naujam anekdotui.

Ateina žmogelis į prabangų restoraną, užsisako, valgo ir netyčia pastebi, kad visi padavėjai prie diržo nešiojasi šaukštą. Ilgai stebi, tada įsidrąsina vieno padavėjo paklausti:

– O, aš labai atsiprašau, bet pastebėjau tokį keistą dalyką ir gal galėtumėte pasakyti, kodėl visi padavėjai prie diržo nešiojasi po šaukštą.

– A, tai čia pas mus dabar lankosi kokybės komisiją, viską stebi ir duoda instrukcijas kaip optimizuoti darbą, kad galėtume pasiekti aukštesnę kokybę. Tai štai ji nustatė, kad 80 procentų laiko padavėjas salėje sugaišta atnešdamas naują šaukštą vietoj nukritusio.

Kaip tik tuo metu nukrenta šaukštas, padavėjas nusisega nuo diržo šaukštą ir paduoda:

– Va, matot.

Žmogelis sužavėtas, valgo ir staiga pamato dar vieną keistenybę, kiekvienam padavėjui iš klyno kišo virvutė. Jis jau dabar įsidrąsinęs, pagauna tą patį padavėję ir klausia:

– Aš dar kartą labai atsiprašau, bet pastebėjau dar vieną tokį keistą dalyką ir, kadangi Jūs toks malonus, gal galėtumėte paaiškinti, kam reikalingos tos virvutės.

– A, tai čia kaip sakiau pas mus lankosi kokybės komisija. Tai, va, jie nustatė, kad 70 procentų laiko tualete padavėjas sugaišta kol nusiplauna rankas, tai tam sugalvojo virvutes, kad kai nori, patrauki už virvutės, daiktas išsitraukia ir nereikia tam rankų, nesusipurvina, todėl nereikia plauti ir taip sutaupoma 70 procentų laiko bei didelis kiekis vandens.

– Aha, kaip gudru, – žmogelis stebisi, o po to kyla dar vienas klausimas, – O klausykit išsitraukt tai su virvute išsitraukiat, o kaip atgal sukišat?

– A, instrukcijoje tas neparašyta, nežinau kaip kiti, bet aš tam naudoju šaukštą.

Advertisements