Tags

, , , ,


Kaip jau supratot prijaučiu vegetarizmui, nors ir nesu 100 procentų vegetaras. Man tiesiog skanu. Ypač žalias maistas skanu. O dar ir sveika ir dvasiškai, ir fiziškai. Iki šiol Vilniuje žinojau vegetariškus tik “Balti drambliai” ir “Radharanė”. Ir visai neseniai, visai netyčia užsukau į “Vegacefe” Augustijonų gatvėje. Beje, kol internete ieškojau nuorodos į juos, radau dar vieną įdomią, kurioje verta apsilankyti – “RawRaw“.

Na, VegaCafe ypatinga tuo, kad čia duoda žalią maistą ir yra tik keli šilti patiekalai, kurie, kiek supratau,  įtraukti klientų pageidavimu, kurių aišku nebandžiau ragauti. Hmz, ką tik pažiūrėjau, tai jų meniu ne tik žaliavalgis, o ajurvedinis daugiau, matyt, mačiau tai, ką norėjau.

Atėjus, reikia nusimauti batus (prieš eidami pažiūrėkit, kad kojinės būtų nesuplyšusios ir nesmirdėtų. Joke 🙂 Nors … ). Yra normalūs staliukai ir yra staliukai pusiau gulomis (tiksliau, jei norit Lotoso poza), su sudėtomis pagalvėmis. Vien jau tai sukuria nepakartojamą jaukumo atmosferą. Rami muzika. Jaukus, šiltas interjeras.

Ką valgiau? Valgiau morkų salotas su anarkandžiais indiškai. Lyg ir brangokai atrodo apie 9 litus, bet nuo to kiekio ką atneša, pilnai pavalgai. t.y. atitinka antrą mėsišką valgį. Sudėtis morkos, anarkandžių riešutai, prieskoniai ir gal dar kažkoks padažas, o gal ir morkų sultys. Gėriau šviežiai spaustas morkų ir apelsinų sultis (geras derinys, nes jei tik vienos tiek morkos tiek apelsinai man kažko trūksta ar per daug rūgštumo).

Išėjau pilnai pavagęs ir pilnai pailsėjęs. Ramu ramu dušioje.

Keista, kad žmona išėjus ir dar valandai nepraėjus, sugebėjo klykti ant vaiko.

Anyway, gera vieta skaniai ir ypač sveikai (dvasiškai ir fiziškai) pavalgyti.

Advertisements