Tags

, , , , ,


Anksčiu galvojau, kodėl mamadieniai vadinami mamadieniais, o ne vaikadieniais. Šį kartą supratau. Vaikus į mokyklą, mažę į darželį. O mes mylėjomės gal dvi valandas. Nes per tuos vaikus ne taip lengva rasti laisvą laiką kai tikrai nereiktų skubėti ar panašiai. Ui, ne apie tai.

Taigi per mamadienį nuėjom į naują filmą “Tadas Blinda. Pradžia“. Man jau vienas per kitą draugas rekomendavo, atseit, šis filmas Lietuvai, tai kaip pasauliui Avataras.

tadas-blinda-pradzia

Ryte eini (spėjom dar į rytinį kainoraštį), pasinaudoji Ačiū kortele, joma jo, 16 litų už abu.

Ok, apie filmą.

Kas patiko. Labiausiai patiko, kad kitoks scenarijus nei to senojo Tado Blindos, kitokia pabaiga (o gal čia ne pabaiga, juk yra žodelis Pradžia pavadinime). Geras operatoriaus darbas, geras įgarsintojo (spec. efektų) darbas, gerai parinkta muzika. Pabaigoje specialiai žiūrėjau titrus kas kūrė ir niekaip negalėjau patikėti, kad lietuviškos pavardės ir operatoriaus ir garso operatoriaus ir kitos. Lietuviai padarė tikrai šiuolaikinį filmą.

Ir jei senasis Tadas Blinda buvo komunistas, kuris kovojo prieš kapitalizmą, tai čia visiškai viskas kitaip. Daugiau nerašysiu, kad neatskleisčiau scenarijaus, nes jis visiškai kitoks nei senasis. Na, ok, ne visiškai, yra kadras kai su arkliu ant kalno joja ir piestu jį pastato 🙂 Yra įdėta šiuolaikinių posakių “šikau ir tapšnojau”.

Kas nepatiko. Sorry, bet man ta aktorė, kuri vaidino Kristiną negraži. Na, grožis skonio reikalas. Bet man negraži. Kažkokie nelietuviški bruožai. Va, išeik į gatvę – pilna beprotiškai gražių lietuvaičių. (Mia reikėjo paimti:) )

Na, bet Mantas, tai gerai atrodo. Net man kaip vyrui gražu pažiūrėti. Kūnas vyriškas, bet ne kaip kokio nesveiko kultūristo, proporcingas, raumeningas. Žodžiu, tikrai moterys galit eiti vien jo pažiūrėti (nemažai kadrų, kur jis iki pusės nuogas).

Žodžiu, nors tai ir ne koks Avataras, bet pamatyti tikrai gerą pirmą lietuvišką filmą turėtų visi.

Daugiau ir nerašysiu, patys pamatysit.

Advertisements