Tags

, , , , ,


Grįžtam iš Šventosios, neskaitant lanko nuo Kretingos iki Klaipėdos, daugiau neužtrukom, pavalgėm pakelės užeigoje (joma jo – kaip pigu). Nors ir lija, bet dar diena. Užvažiuojam į Šiluvą. Na, tiesiog gėda pasakyti, kad nesu buvęs Šiluvoje. Iš įžymesnių vietų, kurias aš esu girdėjęs: Fatima, Lurdas, Medjugorjė, Šiluva, Gvadelupa, esu buvęs tik Medjugorje, du kartus net. Tai labai keista, kad trenkiausi kažkur 2 000 km į Bosniją ir Hercegoviną, o už kokių 200 km negaliu nuvažiuoti į mūsų Šiluvą.

Taigi pagaliau apsilankom Šiluvoje:

Kadangi lijo, tai mes buvom visiškai vieni, pasivaikščiojom, apžiūrėjom baziliką, užėjom į koplyčia, pasigėrėjom didele aikšte.

Viskas labai gražiai sutvarkyta, labai gražu, malonu pabūti.

Taigi visus kviečiu aplankyti, kaip tik nuo rugsėjo 8 d. (Marijos gimimo diena) (spėjau parašyti iki šios datos) prasideda atlaidai, tai dar vienas efektas bus, kai susirinks daug žmonių.

Ai, beje, pagal www.sventosvietos.lt Lietuvoje yra net 23 šventos vietos, kur pasirodė daugiausia Marija, o berods vienoje vietoje – Kristus. Bažnyčia oficialiai pripažįsta tik Šiluvą, o dėl kitų kaip supratau nedraudžia melstis jose, bet atseit neturi pakankamai įrodymų, kad ten tikrai buvo apsireiškimai, kad oficialiai pripažinti. Įdomu, kad dažniau pasirodo Marija, o ne Kristus. Gal kas skaitė kur nors – kodėl taip?

Advertisements