Tags

, , ,


Aš ką tik nuo jūros, prisidariau fotkių, taip, kad įrašus darysiu trumpus, bet su fotkėmis. Pradėsiu nuo teigiamų emocijų, nors neigiamų įrašų, kaip matau, gausis daugiau.

Ką valgyti Šventojoje? Jau praeitais metais rašiau, kad Šventojoje problemos su valgiu, kad reikia arba važiuoti į Palangą (pigiau ir geriau) arba į HBH Pas Juozą (nepigu, bet žiauriai gerai). Ai, gal atkreipsiu dėmesį, kad problemos su ekonomine valgio klase, t.y. nežinau, gal po 20 ar daugiau litų už patiekalą ir galima, kur gerai pavalgyti, bet mano įsitikinimu, kad geras valgis gali kainuoti iki 16 litų (Pas Juozą milžiniška cepelinų porcija 14 litų, bet absoliučiai geri ir milžiniški).

Taigi šių metų atradimas – spurgytės. Ir Palangoje ir Šventojoje. Šiaip nemėgstu spurgų ir kai draugai nusipirko ir siūlė paragauti, sakiau, kad, ačiū, nenoriu. Bet kai mano mažė suvalgė vos ne pusę jų spurgyčių ir man teko eiti nupirkti dar ir jai, tai paragavau ir ops, skanumėlis. Geras aliejus, šviežias, be degėsių. Kaip tik Vilniuje prieš pora savaičių valgiau (mažė užsinorėjo) ir dabar grįžęs šiandien valgiau, tai Vilniuje kažkoks šuds (neminėsiu vietų). O ten skanumėlis.

Karštos spurgytės 🙂

Tik trys beliko. Iš šio didelio indelio.

Blynius. Blyn, kaip skanu 🙂

Advertisements