Tags

, ,


Čia neseniai pagalvojau. Ko nori moterys? Kaip jas suprasti? Ir kaip pasiekti savo?

Taigi.

Pirmas klausimas. Ko nori moterys? Atsakymas labai paprastas. Moterys nori priešingai negu vyrai. Tarkim. Vyras nori į kiną. Vadinasi, moteris ten nenori, o ji nori į kavinę. Juk taip paprasta.

Trečias klausimas (antrą atsakysiu vėliau). Kaip pasiekti savo? Tarkim vėl. Vyras nori į kiną. Taigi, jei jis moteriai pasiūlys eiti į kiną, tai moteris pasakys, kad ji į kiną nenori, o ji nori į kavinę (pirma taisyklė – moteris nori priešingai). Žodžiu, savo taip nepasieksit, teks eiti į kavinę ir pamiršti kiną. Taigi, galima bandyti moteriai siūlyti eiti į kavinę ir tada tikintis, kad ji norės priešingai, ji pasiūlys eiti į kiną ir taip sutikus su jos nuomone, pasiekti savo – eiti į kiną. TAČIAU. Tačiau, moteris šiuo atveju, sutiks su jūsų pasiūlymu eiti į kavinę ir dar jūs būsite skolingas jai, kad ji jums nusileido – sutiko su jūsų siūlymu. Eisite į kavinę, nors norėjote į kiną ir dar būsite skolingas. Variantas, kad paklausti pirma jos netinka, nes geriausiu atveju atsakys, kad nežino, o blogiausiu, kad tu esi mėmė ir neturi savo nuomonės ir vis tiek reiks eiti į kavinę.

Ir taip logiškai prieiname prie antro klausimo. Kaip suprasti moteris? Cha. O jų suprasti neįmanoma. Jas reikia mylėti. Šiuo atveju, jei nori eiti į kiną, tai eiti savu noru į kavinę ir vakare po visko mylėti.

P.S. Tos pačios taisyklės galioja, jei vyras nori valgyti, t.y. eiti į kavinę, o moteris nori į kiną.

P.S. P.S. Nors blogas.lt komentarai ir neveikia, bet kada nors gal pradės veikti, todėl prašau į tai pažiūrėti su humoru ir nerašinėti piktų komentarų apie feminizmą (antifeminizmą?), o kas humoro nesuprato, geriau išmeskit iš galvos, kad skaitėte tokias nesąmones.

Valei (ir apskritai, kas čia per žodis- valei?). 🙂

Advertisements