Tags

, , , , ,


Dabar pats mėgstamiausias mano serialas yra Interny. Pamačiau vieną seriją per TV, sužavėjo, atsisiunčiau iš Interneto kiek radau, dabar jau peržiūrėjau 50 serijų. Ir dar žiūriu.


Kažkuo primena Srubs, bet Srubs iš vis nieko gero palyginus su Interny. Aiškios sąsajos su serialu House M.D. Man šis serialas labai patinka, nors žmona sako, kad Grey’s Anatomy jai patinka labiau. Nežinau, nežinau. Šitame juoko daugiau. Dėl House, tai yra net viena Interny serijų, kurioje daktaras Bykovas pasakoja, kaip nuo jo atsitiktinai į ligoninę užklydusiam scenaristui kilo mintis padaryti serialą House.

Veiksmas vyksta ligoninėje, kur sarkastiškas daktaras Bykovas tyčiojasi iš nieko nemokančių rezidentų.

Trumpai apie pagrindinius veikėjus:

Daktaras Bykov.


Daktaras Bykov charizmatiškas kaip ir daktaras House. Jau pavardė Jautis parodo koks jis užsispyręs. Turi pastovius seksualinius satykius su ligoninės vedėja Kisegach. Pagrindinis užsiėmimas – vaikyti 4 rezidentus.

Kisegach – išsiskyrus, palaiko seksualius santykius su daktaru Bykovu. Bykovas iššifravo jos pavardė kaip kilusią nuo dviejų žodžių angliško “kiss” – bučiuoti ir tiurkiško, kuris reiškia užpakaliuką. Primena Kirovogaz – valdingą bet kartais su moteriškomis silpnybėmis.

Kupitman – alkoholikas venerologas. Žmogus Kupidonas. Taip pat – perkamas (kupit) žmogus. Jau vien pareigos venerologas sukelia daug juokingų situacijų. “Patarėjas” meilės reikaluose. Dėl butelio konjako gali viską padaryti. Į darbą ateina pachmelnas ir geria ir toliau. Tačiau pakankamai inteligentiškas. Tris kart vedęs, dabar vienišas, pastoviai ieško moterų. Bykovo draugas.

Romanenko – vienas iš rezidentų. Kisegach sūnus. Pavardė, panaši į Romanov, aliuzija į valdžią, t.y. viską pasiekė per savo motina, pačiam rūpi tik moterys. Medicina beveik nesidomi.

Lobanov – į mediciną iš vis įstojo per atsitiktinumą. Pavardė – aliuzija į lobotomiją. Apie mediciną neišmano nieko. Pastoviai neturi pinigų, dėl to bet kokia proga bando jų prasimanyti.

Levin – medicinos institutą baigė su raudonu diplomu, todėl jaučiasi daug žinąs, bet neturi praktikos, todėl daro daug klaidų. Svajoja gauti Nobelio premiją. Meilės ryšiai su vyr. sesele Liuba (meilė). Bykovo vadinamas daktaru Leninu.

Chernous (juodi ūsai) – rezidentė, blondinė, daktarė iš idėjos. Pavardė kaip kontrastas jos blondiniškai išvaizdai. Anot Bykovo, daktarė moteris iš vis nonsensas.

Liuba – apkūni, pagyvenus vyr. slaugė. Liežuvautoja. Levinui atsitiktinai prisigėrus pradeda su juo seksualinius santykius, kas sukelia visokių intriguojančių situacijų.

Ai, pabaigai aktorės. kuri vaidina daktarę Chernous nuotrauka:


Ir dar pora linkų (kur papildoma medžiaga, bei galimybė žiūrėti online):

http://interny.tnt-online.ru/

http://interny.org/

O aš vėl laukiu, kada galėsiu tęsti žiūrėjimą. 🙂