Tags

, , , , ,


Šį receptą pastebėjau Iki lankstinuke, taip susižavėjau, kad negalėjau nepasidaryti. O be to juk ispaniškas savaitgalis pas mane. Tai kaip tik į temą. Kaip visadą teko šiek tiek modifikuotis sudedamas dalis pagal save, bet principo nesugadinau.

10 kiaušinių
500 g daržovių (naudojau – pievagrybius, papriką, morkas, žiedinius kopūstus, svogūnus, česnakus, manau, daugiau nei 500 g gavosi)
200 g fetos tipo sūrio (Fetuva arba Brinza)
150 g grietinės
2 pomidorai
druskos, pipirų

Gaminam:

Pilam į keptuvę alyvuogių aliejaus, pradedam kepinti morkas, tada svogūnus su česnakais, papriką, pievagrybius ir žiedinius kopūstus, pasūdom, papipirinam, aš kaip visada šiek tiek raudonėlio įdėjau. Labai smarkiai neapkepinam, bet kad suminkštėtų.

Išplakam kiaušinius su grietine. Kartu su šiek tiek druskos, pipirų. Daržoves perpilam į indą, kurį kišim į orkaitę, užpilam ant viršaus plaktus kiaušinius, išdėliojam riekelėm pjaustytus pomidorus. Užbarstom pjaustytą kubeliais sūrį (o čia nesupratau, prieš kepimą ar po, šį kartą dariau prieš, bet man atrodo po net geriau būtų). Kepam iki 190 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 20 minučių. Skaniausia kol karšta.

Kepam daržoves:

Išdėliojam pomidorus (jau ir sūrio keli gabaliukai):

Užbarstom sūrį:

Ką tik iš orkaitės:

Skanaus 🙂

Advertisements