Amway universalus L.O.C. valiklis


Na, niekaip negaliu nepasidalinti ypač naudinga informacija apie Amway Universalų L.O.C. valiklį.

Info radau http://www.aukcionas.com/post_b.php?lng=1&id=110505.

Kaip matot puslapis Aukcionai, o ne Humoras 🙂

Ir pridedu Amway Nepriklausomo Verslininko Aleliuja komentarą į priekį paryškintai:

“čia visiškai nesąmonė tie patarimai, reiktų tai parašyti didelėm raidėm, nes kai kurie nesupras ir pradės naudoti pagal tai kas parašyta, ir nusinuodys dar neduok Dieve.”

Tai koncentruotas organinis valiklis kokoso palmių aliejaus pagrindu. Labai ekonomiškas iš 1litro gaunama apie 200 litrų plaunančio tirpalo. Tinka beveik visose namų ūkio srityse: medžiui, stiklui, porcelianui, glazūruotoms plytelėms, keramikai, medžiagai, dažytiems paviršiams, gumai, parketui, linoleumui, natūraliems kilimams, sintetikai ir t.t. (p.p. – pompos paspaudimai)
NAUDOJIMAS:
1. Akiniams – 1 lašą išsklaidyti ant stiklų ir nuplauti. Išdžius be nuosėdų ir kurį laiką nerasos.
2. Automobilių langų plovimui – 1-2 p.p. į bakelį. Puikiai nuplauna riebalus ir purvą, lengvai pašalina pridžiūvusius vabzdžius.
3. Auksinių, paauksuotų ir sidabrinių daiktų valymui – 10-12 val. pamerkti į neskiesta L.O.C. Po to nuplauti vandeniu.
4. Akmeningų kalkių valymui nuo praustuvų, vonių ir klozetų – 2/3 L.O.C. +1/3 acto mišiniu ištepti valomas vietas ir palikti 10-15 min. Labai užterštas vietas metaline AMWAY kempinėle ir nuplauti.
5. Batų valymui nuo susikaupusio seno tepalo – 2 lašų ant drėgno skudurėlio ar kempinės.
6. Dirbtinės ir natūralios odos valymui – keli lašai ant drėgnos kempinėlės ir valyti reikiamas vietas.
7. Dėmių išėmimui – apykakles ir rankogalius užtepti neskiestu L.O.C. palikti, kad įsigertų paskui išskalbti. Įsisenėjusias dėmes palikti ilgesniam laikui, patrinti, jai neputoja, o dėmė dar likusi, operaciją pakartoti. Išima lūpų dažų, tušinuko, batų tepalo, rašalo, šokolado, dervos (smalos), sakų, visos riebalinės kilmės aliejinių dažų dėmės.
8. Durų – dažytų, laminuotų paviršių plovimui – keli lašai ant drėgnos kempinėlės.
9. Glazūruotų plytelių valymui – 12 p.p. į 10 litrų vandens. Pervalyti nereikia, nelieka jokių dryžių.
10. Gėlių laistymui – nedaugiau 3 lašų L.O.C. 10 litrų vandens, kartą per mėnesį ir ne dažniau.
11. Gėlių lapams plauti – 1p.p. 5 litrams vandens.
12. Skintoms gėlėms – 1 lašas į vazą su vandeniu.
13. Grindų plovimui – 2-3 p.p. 10 litrų vandens.
14. Grindų vaškui nuplauti – 250ml L.O.C., 500ml amoniako, 3 l vandens.
15. Indų plovimui – 1-3 p.p. 4-5 litrai vandens, praskalauti.
16. Įrankių, mašinų, darbo stalų valymui 2-3p.p. 5litrai vandens. Rūdys valomos neskiestu L.O.C. Plonas L.O.C. sluoksnis apsaugo nuo rudžių.
17. Kavinukams – 2 p.p. į pilną vandens kavinuką. Palikti apie 1 val. Naikina kvapą ir dėmes.

18. Keraminių ir dirbtinių paviršių valymui – 3 p.p. 5 litrai vandens.
19. Langų plovimui – 1 p.p. L.O.C. į Amway purkštuką.
20. Maudantis – 3-4 p.p. į vonią. Putos, malonus kvapas, minkštas vanduo. Po keleto tokių vonių, dingsta kažkurios alergijos.
21. Maudant šunį – 6 p.p. 10 litrų vandens.
22. Perukų, vilnos, medvilnės skalbimui – 2-3 p.p. 1 litras vandens.
23. Plaukų skalavimui naudojamas kaip vandens minkštintojas.
24. Rankoms plauti – 1-3 lašai ant drėgnų rankų, įtrinti. Nuplauna tepalus, riebalus, nemalonius kvapus. Suminkština ir apsaugo odą, naikina bakterijas.
25. Rankiniam skalbimui švelnioms medžiagoms – 5-10 p.p. 5 litrai vandens. L.O.C. yra nuostabus apatiniams rūbams, odai, nailonui, medvilnei, Angoros vilnai plauti. 100% išsiplauna ir visiškai išelektrina skalbinius.
26. Skalbinių lyginimui – 1 p.p. 250ml vandens. Palengvina lyginima purškiant tokiu tirpalu.
27. Šaldytuvo plovimui – 12 p.p. 4 litrai vandens. Naikina aštrius ir nemalonius kvapus.
28. Šukos, šepečiai – 2-3 p.p. 1 litras vandens. Užmerkti kuriam laikui, po to išplauti.
29. Teptukai – pamerkti neskiestame L.O.C., palikti pastovėti. Po to išplauti.
30. Tualeto ir vonios lengvam tvarkymui – 110ml vandens, 280ml acto, 210ml L.O.C.
31. Tapetų plovimui – 6 p.p. 5 litrai vandens.
32. Vaisių plovimui – 1 p.p. 4 litrai vandens. Nuo paviršių nuima kenksmingas medžiagas.
33. Žuvies valymui (šviežios)- 1-2 p.p. 8-10 litrų vandens. Nuima gleives, panaikina kvapą. Žuvį gerai praskalauti.
34. Žiemai konservuojant agurkus -1 lašas į 3 litrų stiklainį. (pagerina skoni)
35. Nusibrozdinus, nusideginus, apsiplikinus garais, riebalais ar vandeniu – skaudamas vietas patepti neskiestu L.O.C. Nuima skausmą, uždeda plėvelę, greitai ir be žymių užgydo. Kiauras dantis, ausies skausmas 1 lašas L.O.C. ant vatos.
36. Lengvą galvos skausmą nuima patepus L.O.C. kaktą, smilkinius.
37. Kulnų įtrūkimai – kasdiena tepti neskiestu L.O.C.

Patarimai iš vartotojų patirties: jei pasibaigė šampūnas, L.O.C. galima panaudoti galvai plauti. Bet kurioje srityje panaudoję L.O.C. nereikalingą vandenį išpilkite ant gėlyno, daržo, po krūmu ar medžiu. Tarnaus kaip trąša. O nutekamuosius vamzdžius ir gi puikiausiai pravalo.

25 comments

 1. Pasirodo, aš turiu apie litrą to stebuklo vonios kambaryje, tai bent:), jau kokius du metus nepribaigiu. Įtariu, kad teks pasinaudoti paskutiniu patarimu 🙂

  Like

 2. čia visiškai nesąmonė tie patarimai, reiktų tai parašyti didelėm raidėm, nes kai kurie nesupras ir pradės naudoti pagal tai kas parašyta, ir nusinuodys dar neduok Dieve.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

  Like

 3. Bernadeta, ale, mat kaip, kaip plačiai paplitęs. Du metus nepribaigi, čia dėl to, kad koncentruotas? O dėl paskutinio patarimo – šiaip manau visgi daugiau iš šių patarimų veiksmingi, net tik vamzdžiams valyti. Įdomu kaip tau sekės su juo, ar tikrai toks stebuklingas?

  Aleliuja – pridėjau tavo perspėjimą pradžioje. Ačiū, kad apsaugojai mano kailį, dar rimtai kas nesupras humoro ir pradės gerti. Nors akcionas.com tai pateikta ne kaip humoras. Bet tai jau ne mano problema, o to iš Jonavos ar iš kur jis ten.

  Ai, dar vieno punkto nėra. L.O.C. padeda ant pachmielo. Nežinau tik kokiu santykiu jį gerti reikia. :)) Ei, tik nesakykit, kad čia aš rekomendavau valiklį gerti.

  Like

 4. Auriau, paskaitinėjau, linksmai parašei, nors pakritikuoti irgi galima, tą vietą kur su Amway plovikliu, bet pati mintis superinė. Pabandžiau pažiūręti kaip gaunasi. Guli chebra pachmielna, o tu ateini su L.O.C. universaliu valikliu ir sakai, gerkite valiklį ir jums palengvės. Ui, kaip juokinga. Dar savo karinę uniformą, jei apsirengtum. Galvotų, kad baltoji karšinė prasidėjo ir tikrai reikia gerti valiklį. :)))

  Like

 5. tas “virusinis marketingas” blogas – perskaičiau ir pasijutau kaip skaitydamas 12likmečių pacanų svaigčiojimus apie belenką, kai užtenka tik pirštą parodyti ir krizena visi aplinkui. Kažkaip net nejauku už jus pasidarė chebra… Atrodot rimti, suaugę žmonės, o krizenat kaip žolės užrūkę.
  Beje eilinį kartą į peivas rašliavos neatitinkančios faktų (20 kart brangesnis ir t.t.). Kažkaip net nenorom supranti kad daryk ką nori, bet gaidžio čiulbėt kaip lakštingala neišmokinsi, kad ir kiek stengsiesi, jis kakariekūūūū ir viskas.

  Varle Karaliene – sakai mama valydavo, mama turedavo… vadinasi tu neturi, ir nevalai – tai arba jis nestebuklingas, arba tu bijai prisipažinti prie “savos” chebros kad naudoji tą LOC’ą nes geresnio universalaus valiklio nėra einamu momentu.

  Like

 6. Aleliuje už lango pavasaris. Kiekvienas gyvis ieško savo tikslinės auditorijos. Mano tikslinė auditorija linksmi žmonės. 🙂

  Like

 7. Varlyte, aš seniau sidabrą su paprasta dantų pasta valydavau, visai paprastai valosi. Na, bet sakai, kad turi stebuklingų galių, tai turi 🙂

  Aleliuja, Auriau. Vakar buvau vienoje katalikiškoje religinėje įstaigoje. Ir kol laukiau, žiūriu padėtos lankytojams knygutės, kad nebūtų nuobodu laukti. Bažnytiniai anekdototai. Va, keli iš ten:

  1. Numetė du bičai kunigą nuo stogo. Tas tekšt ir išsitėškė. Vienas ir sako:
  – Sakiau, kad kunigas, o tu Betmenas, Betmenas.

  2. Kalbasi du kunigai. Vienas sako:
  – Jaučiu, kad tuoj ateis geresni laikai.
  Kitas sako:
  – Aš ir jaučiu, bet mes nebesulauskime, nebent mūsų vaikai.

  3. Dalino Dievas žmonas. Pirmas musulmonų religinis vadovas (pamiršau, kaip vadinas). Atlėkė pirmas, visas uždusęs. Duok man, duok man. Davė jam dvi žmonas. Tada atėjo ramiai rabinas. Jam davė vieną žmoną. Laukia laukia, o kur katalikų kunigas. Kaip nėra taip nėra. Pagaliau atlėkė pavėlavęs, uždusęs. Dievas ir sako jam:
  – O tau pavėlavusiam nebeliko nei vienos.

  4. Kristus eilinį kartą išstatė paleistuvę prieš minią:
  – Kas be nuodėmės, meskite akmenį.
  Ir čia atlekia akmuo. Kristus:
  – Mama, nesikišk į mano reikalus.

  Ir koks 500 puslapių. Leidykla – ta religinė katalikiška įstaiga. Tada dar kartą įsitikinau, kad neapsirikau ateidamas ten.

  Like

 8. Aleliuja, tai kad as ukio dar neuzgyvenau, it tiek sidabro neturiu, kad butu ka valyt. Nes turimas puikiai telpa ant vieno pirsto o auskarai suveriami i ausis. Tai kaip ir nesioksiduoja baisiai.

  Atf, neriali istaiga. Vadinasi puikus zmones joje dirba. Saviironija, man auksciausio intelekto laipsnio irodymas.

  :)))

  Like

 9. Aha, ta įstaiga man patiko. Dabar laukiu, ką jie apie mus pasakys, ar mes jiems patiksim. Lyg gerai pasirodėm, laukiam atsakymo, tikiuosi teigiamo, tada teks dažniau ten lankytis 🙂

  Like

 10. apie prekių ekologiškumą kažkada buvo diskusija ir dažnai matau žmones kurie išsižioję ieško kad tik būtų p0rekė ekologiška arba natūrali, nors patys NEI MENKIAUSIO SUPRATIMO NETURI ką tai reiškia. Jiems kraujyje įaugę (t.y. į pasamonę reklamų dėka įrašyta) kad žodis “ekologiška” reiškia gerai, ir jie pasimauna ant to, nes:

  “Kol kas nėra vieningos ekologiškos kosmetikos sertifikavimo sistemos, todėl daugelis gamintojų įsiveda savo taisykles. Natūralia jie gali vadinti netgi tą kosmetiką, kurioje yra vos keli procentai natūralių medžiagų, o ekologiška – tą, kurią pardavus dalis pelno skiriama ekologiniams projektams. ”
  http://www.grynas.lt/gyvenimas/naturali-kosmetika-kaip-pasirinkti-sveikatai-nekenksmingas-grozio-prieziuros-priemones.d?id=45960835

  Tas pats yra ir su vitaminais ir maisto papildai, užtenka įdėti į askorbo rūgštį 5procentus juodųjų serbentų ekstrakto (nupirkto iš kokių kiniečių neaišku kur užaugintų, neaišku kaip tręštų) ir jau gali ant pakuotės rašyti EKOLOGIŠKAS VITAMINAS C. Visiems dzin, nėra institucijų kurios tai tikrintų ir reglamentuotų… o žmonės pasimauna….

  Like

 11. Na, pažėjau prieš tai buvusį savo komentrą, tai pasigirsiu – mes patikom, teks lankytis toje įstaigoje dažniau, paskaitinėsiu daugiau anekdotų 🙂

  O dėl ekologijos, tai, jo Aleliuja, baisu. Ir dėl tų E. Nebeaišku kuo tikėti, o kuo ne. Kai rašo Be E, atlieka tyrimus, su E. Ir žinomos firmos. Arba dar kokių gudrybių, parašo Be E621, o skaitai etikėtę, kitų E konservantų šimtais. Čia tikrai valstybinio lygio problema, bet valstybė nenori kištis, nes čia vaikšto dideli pinigai. Žodžiu 😦

  Like

 12. aga, čia problema, bet valstybė neįgali suvaldytti verslo, čia seniai aišku,. jįš suvaldyti galim tik mes, t.y. tie kurie tą verslą kuriame, mes vartotojai, nes jei kiekvienas vartotojas taptų prosumeriu, jau būtų didelis žingsnis į priekį…

  Like

 13. Mes, vartotojai. Be šansų. Kaime? Ir dar tai turi būti pasauliniu mastu. Nes kitaip kokie kinai (ką ten kinai, baltarusiai) praris mus.

  Like

 14. Šiaip klausiau čia kada tokia diskusiją su gamintojais. Praktiškai visi sutiko, kad mielai gamintų ir pardavinėtų tik aukščiausios kokybės, be jokių priedų gaminius. Tačiau kaina jų būtų kelis kart didesnė ir niekas nepirktų, netgi buvo pateiktas pavyzdys kaip turėjo sustapdyti aukščiausios rūšies mėsos gaminių liniją ir palikti tik pigesnius su visokiais konservantais ir pakaitalais mėsos, nes mažai pirko, neapsimokėjo gaminti.

  Kol yra paklausa, tol tokius ir gamins, paprasta.

  Like

 15. va va , Mindaugas gerai pakomentavo – mes, vartotojai renkamės š iš lentynų, dėl to tokį ir gamina. dar kas blogiau – perpardavinėtojas, t.y. supermarketo savininkas PIRMAS pasirenka kokybę savo asortimentui, t.y. pasirenka š, o tada mes iš to š dar renkamės ir dar labiau į š nuvažiuojam 🙂 pagavot mintį? 🙂

  Kai kalbu apie mus vartotojus tai turiu omenyje visą pasaulį, ne tik LT. Jei mes būtumėm protingesni, rinkutmėmės kur geriau, kur labiau apsimoka, kur kokybė geresnė ir dar kas svarbiausia PAMOKINTUMĖM kitus daryt panašiai, tada būtų viskas super. O dabar žiūrim kaip mamytė priekyje prie kasos stovi ir vaikams po traškučių pakelį nupirkus ir nieko nesakom… o galėtumėm patarti.
  va čia geras straipsnis ta tema apibendrinta: http://www.homosanitus.lt/lt/homo_sanitus/turinys/mityba/Intelektas_parduotuves_krepsio_turinyje

  Like

 16. Na normalu, kad iš prirašytų “pievų” darosi juokinga, jei nuotaika gera. Aš kažkada kai pirmą kartą skaičiau tą legendinį Petriuko laišką Seneliui Šalčiui, irgi lydžiausi…

  Like

 17. Ž. M. jei apie Amway ir Biblijos kodus buvo satyra, tai čia jau humoras, juodas humoras. Humoro juodumas, kad taip kai kurie realiai bando pardavinėti. T.y. realūs, ne mano sugalvoti, kai kurių žmonių teiginiai. Todėl ir juodas humoras.

  Like

 18. Arijau, gražiai paslėpei reklamą. Ok, užskaitau, netrinsiu. Šiaip reklamas trinu, bet jei originaliai, tai kodėl nepalikus.

  Like

 19. hmmm, esu bandžiusi ir aš tą loc, bet vis tiek sugrįžtu prie normalių valymo priemonių, skirtų skirtingiems paviršiams valyti…

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s