Tags

, ,


Didelės įžangos nedarysiu, tai yra puslapio http://www.amquix.info/humor/bible_codes/amway_bible_codes.html vertimas. Humoras. Bet kaip sakoma: juokai, juokais, bet atatinkamų minčių sukelia. Labai į tema – šalia Amway ir Biblija 🙂 Verčiau į lietuvių, kad pagerinti savo anglų kalbos žinias, tai, jei rasite klaidų, būsiu dėkingas, jei pranešite.

Amway Biblijos Kodai

Kas yra Biblijos Kodai?

Biblijos Kodai yra tikriausiai pati įdomiausia žmonijos istorijoje mįslė. Per paskutinius ketverius metus net keli bestseleriai teigė, kad Biblijoje yra užkoduoti 20 amžiaus žmonės, o taip pat sąmoningai įdėti ir 20 amžiaus įvykiai, nors hebrajų Biblija buvo parašyta prieš daug amžių. Geriausiai žinomos yra šios knygos: “Biblijos kodai” (Michael Drosnin), “Biblijos Kodų nulaužimas” (Jeffrey Satinover, MD), “Dievo parašas”, “Dievo rankraštis” ir “Paslaptingi Biblijos Kodai” (visos Grant Jeffrey). O dabar dar ir “Amway Biblijos Kodai” (Amway Parodijų Spauda).

Kaip Biblijoje rasti Kodus?

O būtent kas yra Biblijos Kodai (jūs galite paklausti to, jei jūs esate naujokas šiuo klausimu)? Tai yra vienodai nutolusių raidžių sekos (sudarančių žodžius), kurias galima rasti senovės hebrajų tekstuose, kuriuos mes dabar žinome kaip Biblija. Tai paplito kartu su personaliniais kompiuteriais (tokias prie kurio dabar sėdi tu), kartu su sukurta tam tikslui programine įranga, kuri ieškojo iš vienodai nutolusių raidžių sudarytų žodžių. Ir tai sukėlė didžiulį susidomėjimo sprogimą Biblijos Kodais.

Kaip atrodo tipiškas Kodas?

Taigi, tarkime pradėkime nuo sakinio “And it shall come to pass that when ye go ye shall not go empty.” (Ir jis ateis, kad praeiti, kad kai jūs einate, jūs negalėsite eiti tuščias). Norėdami rasti vienodai nutolusią raidžių seką, mes pašaliname tarpus ir ieškome žodžio, kuris gali būti suformuotas išmetant vienodą skaičių raidžių.

Jei mes pradėsime nuo pirmos A, tada išmesime 11 raidžių, paimsim raidę M, išmesim 11 raidžių, paimsim raidė ir t.t., tai mes rasime šioje eilutėje žodį Amway. Va taip:

AnditshallcoMetopassthatWhenyegoysshAllnotgoemptY

AMWAY šiuo atveju yra žodis sudarytas iš vienodai nutolusių raidžių. Tokie Kodai gali būti gaunami praleidžiant įvairaus raidžių skaičiaus, taip pat galima ieškoti tiek į priekį, tiek atgal.

Kaip tai buvo rasta Biblijoje?

Pirmasis Kodas buvo rastas Toroje, pirmosiose penkiose hebrajų Biblijos knygose, kurias manoma parašė Mozė, pranašas, kuris išvedė savo tautą iš Egipto.

Daugiau kaip prieš 50 metų, žydų rabinas (H.M.D. Weissmandel) pastebėjo, kad jei pradėti nuo T (tav) pirmos eilutės Pradžios knygoje, praleisti 50 raidžių, paimti V (vav), vėl praleisti 50 raidžių, paimti R (resh), dar praleisti 50 raidžių, paimti H (heh), gausis TVRH arba Tora kaip yra tariama hebrajiškai. Ir taip yra ne tik pirmojoje Toros knygoje (ar galite tuo patikėti), bet ir pirmosiose eilutėse Išėjimo ir Skaičių knygų. Tas pats yra ir pirmuosiuose skyriuose Pakartoto Įstatymo knygoje. Kiekvienu atveju yra praleidžiama lygiai 50 raidžių.

Kada Biblijos Kodai patraukė viso pasaulio dėmesį?

Tačiu pirmasis Kodo atradimas Toroje nesukėlė didelio susidomėjimo. Bet koks autorius (žmogus ar kas kitas) galėjo tyčia įdėti tokius Kodus į tekstą. Tačiau kas sukėlė tikrą susidomėjimą, tai kai buvo rasti Kodai, prieš tūkstančius metų parašytuose tekstuose, kurie nurodė šių dienų žmones ir įvykius.

Pavyzdžiui, Drosnin pradeda savo knygą “Biblijos Kodai” su pritrenkiančiu Kodu: Izraelio premjero Yitzhak Rabin nužudymas 1995 metų lapkričio mėnesį buvo užkoduotas senovės hebrajų tekstuose, Biblijoje.

Dar daugiau. Drosnin taip pat rado žudiko vardą – Amir. Ir šalia vardo Amir, buvo ir kitas Kodas “žudiko vardas”. Be to, ir miesto, kur buvo nušautas, vardas – Tel Aviv irgi buvo rastas užkoduotas Biblijoje. Ir netgi metai, kada įvyko nužudymas, irgi buvo rasti.

Taip pat pritrenkiantis pavyzdys randamas King James Naujojo Testamento versijoje. Joje randamas žodis “Titanikas”. Pažymėtina, kad šalia laivo pavadinimo yra frazė: “ir laivas buvo uždengtas bangų”.

Amway Biblijos Kodai

Amway Parodijų Spauda tyrėjai ir mokslininkai įsipareigojo atlikti tyrimą tam, kad rasti kas buvo (ir ar buvo) išpranašauta apie Amway verslą. Pirmieji rezultatai yra stulbinantys.

King James Naujojo Testamento versijoje žodis “Amway” buvo rastas užkoduotas daugiau kaip 124 kartus. O Senajame Testamente daugiau kaip 147 kartus.

Naujajame Testamente taip pat randama daug nuorodų į “DeVos” (Amway įkūrėją) ir “Amway” šalia.

Tačiau Biblijoje nėra Kodo “Quixtar”. Atsitiktinumas ar žvilgsnis į ateitį? Ar tai pranašystė, kad Quixtar vėl sugrįš prie senojo vardo Amway?

Taip pat Naujajame Testamente yra daugybė kartų randamos paslaptingos nuorodos į “Amway” ir “Scam” (sukčiai).

Senajame Testamente randama paslaptinga nuoroda į “Amway” ir “Postma”.

Taip pat Senajame Testamente yra daug ką sakanti nuoroda į “Amway” ir “Canada” (Kanados sukčiavimo byla).

Senajame Testamente randama nuoroda į RIAA ieškinį Amway.

Amway ir mafia randama greta

Naujajame testamente randame nuorodą į “Luster” ir “Baboon” iš Gooch vs. Luster suit.

Senajame Testamente randama nuoroda į “Anderson” and “Jams” iš Jams/Anderson fiasco.

Bill Britt and Phyllis Frankel yra taip pat paminėti.
Ar turi kažką daryti su dviem 911 skambučiais? (vert. čia nesupratau, gal reikia nuorodą paskaityti)

Amway (2x) ir Yager (1x)

(vert. šiuose dviejuose patys paieškokite kas užkoduota)

Amway Parodijų tyrėjai tęs tyrimą, kad rasti daugiau pranašysčių apie Amway verslą.

Sekite naujienas.

Advertisements