Tags


Kažko ieškojau ir surinkau google paiešką pagal atf.blogas.lt, ir žiūriu, visai įdomu, pakankamai įžymus (t.y. nesitikėjau, kad kur nors bus nuorodos) į mano blogą. Na, pirmiausiai tai aišku nuorodos pas linoreta.blogas.lt ir subjektyvi.blogas.lt kaip Stylish. Tai žinoma jau buvo. Toliau įdomiau.

Facebook’e: Investavimo knygos grupėje http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=162876993754124&id=164994740206146 yra nuoroda į mano įrašą Knyga: Joel Greenblatt “Sėkmingo investuotojo knyga” . Prie nuorodos Facebook’e rimto vyriškio foto. Vien dėl to vertinga. Nors įrašas šiaip tas lievas, negalvojau kad jį kas skaitys.

Toliau kažkokia paieškos sistema http://www.keyrow.com/data/?k=skundai+apie+darbdavius – skundai apie darbdavius. Ir mano blog’as kažkodėl 28 vietoje. O beje 29 vietoje subjektyvi.blogas.lt 🙂 Lyg nebuvo nei vieno įrašo apie skundus apie darbdavius.

Ir va pats įdomiausias atradimas – blogas Staigmena lobis taigi žiūrim pamėgtukus: Algimantas Čekuolis, Juozas Erlickas, Kazlo išmintis, Vytautas V. Lansbergis, kitos geros nuorodos ir aš – ATF blogas. Afigiet galima 🙂

Advertisements