Tags

, , ,


Šiaip bučiau nerašęs apie šį filmą, bet kažkuriam įraše apie Multikino buvau paminėjęs, kad eisiu. Beje, Multikino šiek tiek atsižvelgė į mano pastabas, pagerino lankstinuką. Dar kažką. O kai eini be kožankės (tokia odinė striukė 🙂 ), tai ir aš beveik tilpau atsisėsti, tiesa dukra šalai sėdėjo, tai jai porankių nereikėjo. Žodžiu, visai pakenčiamas tas Multikino. Ypač kai akcijų pridaro 🙂 Ėjau į 3D už 10 litų.

Taigi filmas. Klasifikuojamas kaip vaikams. Todėl su malonumu ėjau, nes šiuolaikiniai filmai vaikams yra skirti ir suaugusiems (Šrekai, Ledynmečiai, Madagaskarai ir t.t. ir t.t.). Ir tai buvo kažkoks siaubas. Tikrąją to žodžio prasme. Kažkoks sadistas maniakas sukūrė šį filmą. Tarkim pradžia – nupiešta miela pelytė bėgioja (Ratuto ir kt. filmukai, juk pelytės mielos) ir čia atskrendą didžiulė pelėda, išskečia nagus ir tą pelytę pačiumpa, suspaudžia ir neša suėsti. Po kiek laiko rodo, kaip tas pelėdžiukas atrajoja apvirškintą pelytę. Tos pelėdos ir taip negražios, tai, kad baisesnės būtų uždedamos metalinės kaukės, pakausto nagus, kad galėtų drąskyti, pjaustyti. O jau kai pamatai baltąją pelėdą, kuri lyg ir gėris būtų, paaiškėja, kad čia didžiausio siaubūno sadistė kraugerė žmona. Ir pabaigai brolžudiška gaida. Du broliai pelėdžiukai kaunasi ir vienas (net keista, bet blogietis) nukrenta, nusilaužia sparną ir sudega.

Siaubo filmukas vaikams. Beje, mano dukra nebuvo tokio blogos nuomonės, bet kai pradėjau vardinti kitus filmus, pasakė, na, taip, š… jis.

Ai. Dėl 3D. Jau toks blogas. Po Avatar. Bet nereikia ir Avatar, Šrekas ar Alisa žymiai gražiau ir efektingiau tas 3D. Tai mes susinervinę nuėjom į 5D, šalia X-Planet. 14 litų 2-3 minutės. Amerikietiški kalniukai. Pataisė nuotaiką po tokio žiauraus sadistinio filmo. Verta išbandyti tuos 5D.

O Pelėdų karalystės sargai – nerekomenduojamas niekam.

P.S. daugiau nerašysiu, kad žadu eiti į kokį kiną, nes po to tenka ir blogą aprašinėti, o tai visai neįdomu.