Tags

,


Prieš kurį laiką buvau pirmame susitikime su Amway, po to susidomėjau ta tema, skaičiau įvairius straipsnius Internete, forumus, kadangi lietuvių kalba radau per mažai, prirašinėjau nemažai įrašų apie Amway. Į juos atsiliepė aleliuja, padiskutavom. Ir čia neseniai į mano blogą užklydo buvęs Amway nepriklausomas verslininkas SPA, kuris du metus buvo tame versle. Jis pasiūlė susitikti ir gyvai pakalbėti. Ir štai vakar mes susitikome.

Iš pat pradžių noriu labai padėkoti SPA už šį pasiūlymą. Turėjau 1.5 valandos be galo įdomų pokalbį. Išgirdau be galo įdomius pasakojimus. Kaip viskas atrodo iš vidaus? Koks yra Amway iš vidaus? Kas per žmonės? Ko ten išmokstama? Kokia nauda iš to? Galų gale, koks pelnas?

O SPA turiu tau kelias verslo idėjas:

Parašyti knygą pavadinimu: Amway. Ir aš ten buvau.

Gal Lietuvoje ir per mažas tiražas būtų, bet užsienyje turėtų sulaukti populiarumo. Kažkas yra parašęs anglų kalba mačiau.  Nors, jei žmonės žinotų apie ką ta knyga, ir kokie nerealiai įdomūs dalykai joje aprašomi, pirktų tam, kad pasimokytų iš tavęs ir kad sužinotų įdomiausių dalykų. Ir tie kas pradeda Amway “verslą”, ir kas jau jame, ir kas nežada eiti į jį, ir tie kas dirba kitame MLM.

Tada vesti seminarus ta pačia tema. Galėtų būti dviejų rūšių. Rimti – su rimtais patarimais, kaip geriau daryti ar nedaryti. Ir linksmi – man šitie labiau patiktų.

Daryti diskusijų šou su aleliuja. O aleliuja, rimtai, gal susitinkam kada gyvai pašnekėti su vienu iš Amway guru SPA. Gal SPA sutiktų?

Va, aleliuja pradžiai turiu net pasiūlymą finansinį Amway stiliumi: Visi diskusijos šou dalyviai susimetam po šimtą litų. Po to juos pasidalinam. Ai, aš kadangi organizatorius, tai nesimesiu. Taigi jums jokio skirtumo, susimetam po 100 Lt ir po to juos grąžinam kiekvienam po lygiai, po diskusijos atgausit visus įdėtus pinigus. Kiek čia išeis 100 + 100 gaunasi 200 Lt. Dalinam iš 3, gaunam 66,66. Kiek įdėjot, tiek gaunat, visi po lygiai, jokio sukčiavimo. Jokio nuostolio. Jeee. Pradėjau kurti verslo planus Amway stiliumi. Lygis 🙂 Ok, ok. Juokauju dėl pinigų, bet dėl susitikimo visai nejuokauju.

O kitiems patarimas: ką domina Amway (esat, buvot, norit būti, nenorit būti) susiraskite žmogų, kuris ten buvo. Geriausia tokį kaip SPA, kuris pasiekė kažką (12 lygį). Išgirsite pačių neįtikinamiausių istorijų, sužinosite, kodėl Amway biznis toks genialus.

Dar kartą ačiū tau SPA už maloniai ir įdomiai praleistą laiką. Gal kada atsilyginsiu kuo nors 🙂

Advertisements