Tags

,


Prarandu interesą Amway temai. Pabandžiau paieškas google pagal raktinius Amway žodžius. Informacijos tiek daug, kad nelabai aišku, kam dar aš pradėjau rašyti. Gal lietuvių kalba mažiau, gal norėjau papasakoti savo patirtį. Labiausiai tikriausiai, kad tūlas žmogelis užklydęs į šiuos įrašus ir paskaitęs pagalvotų, pala, čia kažkas ne taip. Čia bičas kažką nusikalba – taip blogai atsiliepia. Reikia pažiūrėti, ką kiti apie ta sako. Pagooglintų, rastų rusų ar anglų kalbomis skaitymo. Paskaitytų ir priimtų sprendimą jau turėdamas abiejų pusių Už ir Prieš informaciją. Tai tikiuosi, kad tai bus paskutinis mano įrašas apie Amway.

Dar keli melagingi terminai:

Marketingo planas. Čia jei, kas norės sakyti, kad aš nežinau, kas yra marketingo planas iš kart perspėju, kad turiu marketingo kurso sertifikatą, mokiausi metus, rašiau 2 kursinius, išlaikiau egzaminą. Taigi duoda man lentelę, kur išrašytas tau mokamos sumos priklausomai nuo pajamų nuo 3 iki 21, na, kas pamatys kaip tai atrodo iš kart supras apei ką čia.  Koks čia planas? Čia tik premijavimo sistema. Apie jokį planavimą neina kalba. Ir apie marketingą irgi aišku neina jokios kalbos. Nesuprantu, kodėl taip keistai reikėjo pavadinti. Na, gal turėjo omenį, kad remiantis šita lentelę po to bus planuojama?

Nepriklausomas verslininkas. Absurdiškas pavadinimas. Čia kaip Lietuva buvo nepriklausoma Sovietų Sąjungoje. Tiekėjas vienas vienintelis. Jis nustato asortimentą, kainas ir visa kitą. Vieną dieną, gal jiems nusibos ir pasakys, žinot, mums Lietuvoje nesiseka – uždarom Lietuvos biznį. Arba šiaip pasakys, ai, turim bapkių pakankamai, eikit jūs visi … Arba bankrutuos. O jūs nepriklausomi verslininkai, ką tada darysit. Bankrutuosit kartu, nes jūs 100 procentų priklausomi nuo Amway. Ne mažiau, o 100. Negi jūsų piramidė pradės pirkti kokius Avon produktus? Nepradės, nes tik Amway yra geros prekės, o kitos š… Taip jiem yra įteigiama. Ir tai ne ne UAB ar AB, kur norint priimti sprendimą nutraukti veiklą ar iš esmės ką nors keisti, reikia akcinininkų sutikimo, ne, čia dviejų šeimų verslas, kur jie tarkim vakarieniaudami gali nuspręsti daryti absoliučiai ką nori. O jūs – nepriklausomi. Taip jūs jiems nepriklausot, ir jiems visiškai dzin ant jūsų. Nei vienas protingas verslininkas nebus priklausomas nuo vienintelio monopolinio tiekėjo.

Na, dar turiu jų vidinės mokomosios video ir audio, dabar nesiruošiu klausytis, bet gal kada smalsumas nugalės ir paklausiu, ir tada išgirdęs kokią nesamonę nebegalėsiu susilaikyti neparašęs. O kol kas rinkit informaciją, prieš priimdami sprendimus.

Advertisements