Tags

,


Nežinau kuo ta Amway tema mane taip patraukė, gal būt, kad kai kas sugeba uždirbti milijonus lygioje vietoje, mulkindami paprastus žmogelius. Ir ypač tuos žmogelius, kurie neturi darbo, neturi pajamų, siūlydami užsidirbti milijonus, o vienintelis tikslas išplėšti paskutinius pinigus. Paskaitai Internete, kaip vaikus auginančios motinos atiduoda pinigus skirtus vaikams, tikėdamosios užsidirbti bent kažkiek pinigėlių. Gaila man jų. Bet šiaip, tai man įdomiau technologijos, kaip galima mulkinti minias.

Taigi vakar kilo mintis pažiūrėti, o kaip gi sekasi nepriklausomiems versilininkams Lietuvoje. Pagal jų prezentaciją, tai 100 procentų patikimas biznis ir pelnas garantuotas. Aišku, tenka apsiriboti Interneto resursais (beje, per prezentaciją sakė, kad tai Internetinis biznis, tai teoriškai aš kaip ir teisus nagrinėdamas tik Internetinius projektus. Bet šiaip aiųku, manau, tai labiau žmonių verbavimo ne Internetu biznis).

Taigi pradedam. Pradedam nuo gimtinės, t.y. blogas.lt, įvedam paiešką Amway ir žiūrim, ką gausim (atmetu puslapius, kur kritikuoja ar giria  – ne tas tikslas dabar, imu, tik, kurie užsiima šiuo bizniu):

http://amwaydmb.blogas.lt/ – paskutinis įrašas 2009.03.26. Miręs?

http://amwaykaune.blogas.lt/ – 2009.05.29. Miręs?

http://amwaytau.blogas.lt/ – 2007.05.21. Miręs?

http://ssauleno.blogas.lt/ – 2009.11.12. Miręs?

http://mlm.blogas.lt/ – 2008.01.13.

http://alohatiamo.blogas.lt/ – 2009.09.28.

http://achilas.blogas.lt/ – 2010.01.03, bet tiek vienas įrašas siūlantis užsiimti.

http://gizas.blogas.lt/ – 2009.03.20.

http://kiesiukas21.blogas.lt/ – 2009.07.26.

http://amway.blogas.lt/ – 2009.04.01.

http://kestutismlm.blogas.lt/ – 2010.02.12 – na, bent šie metai. 3 įrašai iš viso. Miręs?

Na, gal kokį netyčia praleidau, bet lyg visi. Taigi galima teigti, kad visi pradėję blogas.lt sistemoje Internetinį Amway biznį, jo nebevysto, o tikriausiai visai užraukė (arba geriausiu atveju perkėlė kitur).

Einam pagooglint. Top 3, kurie užsiima (nes daug kritikos arba šiaip komentarų).

http://pigu.visiems.lt/ (http://e-com.lt//) – veikiantis, įrašai nauji. Ir šiaip respectas jiems, gražiai padarytas puslapis. Tiesa, galima ginčytis su jų teiginiais, bet vėl ne tas šio įrašo tikslas.

http://amway-produkcija.blogspot.com/ – paskutinis įrašas 2009.04.15. Miręs?

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/amway-valymo-priemones-emos-kainos-8127194.html – Skelbimas pasyvuotas.

Daug skelbimų http://www.skelbimai.lt. Ir toliau pažiūrėjus google visgi galima rasti aktyvių veikiančių Amway nepriklausomų verslininkų.

Iš principo išvada viena – daugumai biznio daryti nesiseka, tai nėra 100 procentų patikima sistema. Kas daug dirba (tarkim e-com.lt), tikiu, kad uždirba, bet tai nėra biznis, bet kam, su 100 procentų garantija.

Na, bet įdomiausia laukia ateityje – nepriklausomo verslininko pamokymai, kaip verbuoti naujokus. Kai bus daugiau laiko, paruošiu publikavimui.

Advertisements