Tags

,


Taigi praėjo daugiau kaip metai, kai turiu šitą Iomega. Pažiūrėjau, kad jau daug asmeninių filmų, nuotraukų turiu ir nutariau susinchronizuoti. Atsinešiau aparatą į darbą prijungiau, susinchronizavau nuotraukas, einu į video. Neatidaro katalogo, aš ir šiaip ir taip – niekaip. Parsinešu namo – neberodo to katalogo.

Žodžiu, visi mano video 5 metų dingo. Na, turiu dar kopiją darbe, bet, o jei ir tai kas atsitiks. Uuu.

Einu googlinti, kas čia atsitiko. Randu visokių puslapių. Bet žodžiu svarbiausias dalykas – jei noriu naudoti USB jungtį su Windows 7, tai reikia atsinaujinti Firmware. Atsinaujinu. Dingę video grįžta.

Va, taip va. Jei koks negoooglintojas būtų pasitaikęs, tai galėjo prarasti visas šeimyninių nuotraukų ir video failus. Moralas – reikia darytis kopijas. Darysiu dabar keturias – darbe, namų kompiuteryje, Iomega ir Buffalo.

Ai, per tą patį iomegos puslapyje pastebėjau, kad yra naujesnė versija – Iomega screenplay director. Jei pirkčiau dabar, tai tik šį naujesnį modelį. Panašu, kad kelios mano problemos išspęstos jame. Ir yra WiFi Iomegos adapteris – tiesa pirkti galima tik iš užsienio, bet gal perkant naują įrenginį, būtų galima gauti komplekte.

Bet visgi, kad ir kiek nepatogumo man sukėlė, daiktas geras – pati idėja Media centro gera. Aišku būtų įdomu palyginti su panašiais Buffalo, WD, Verbatim ir matyt dar kitų gamintojų yra.

Advertisements