Tags

, , ,


Buvau Oze. Užsukau į Vagos knygyną ir aišku negalėjau išeiti nenusipirkęs kokios nors knygos. Tiesa, ką tik pažiūrėjau internete kiek kainuoja, tai http:\knygos.kabala.lt dvigubai pigiau. Bet ne apie tai šis įrašas.

Klausimas apie gyvenimo prasmę iš tikrųjų jau seniai mane kamuoja. Dėl savo malonumų? Tiksliai parašyta, kad malonumų sau siekimas nesuteikia pasitenkinimo. Dėl vaikų? Čia jau kažkas panašiau. Bet irgi vaikai auga, užaugs. Kažkaip atrodo kažkas daugiau yra negu vien tik savo giminės pratesimas.

Ši knyga ir pati Kabala ir yra skirta gyvenimo prasmės beieškantiems. Tiesa, matyt, reikia atkreipti dėmesį į žodžius pavadinime “Pagrindiniai teiginiai”. T.y. kol kas niekas man neaišku, tačiau atrodo, kad ši tema yra labai įdomi. Studijuoti Kabalą.

Apie Kabalą tarps nuo tarpo yra tekę šį bei tą girdėti. Teko girdėti, kad užsienio pop žvaigždės tuo labai susidomėję. Matyt dėl to ilgai nesidomėjau kas tai yra. Teko kažkokioje parodoje gauti jų laikraštuką, bet kažkaip ir nelabai skaičiau, nesudomino. O dabar pradėjau domėtis religijomis – islamu, judaizmu, religijų istorija (skaitau vieną labai šokiruojančią ir įdomią rusišką knygą apie Judaizmo imperiją). Kiek aš nieko nežinau. Tai susiduriau ir su kabala. Pažiūrėjau jų www.kabala.lt. Įdomu. Keista kaip pop žvaigždės galėjo susidomėti tokiu dalyku. Čia vienai pažįstamai užsiminiau apie kabalą, tai ji taip numykė: ai … Dar įdomiau pasidarė, kodėl ai. www.klase.lt vienas Kabalos entuziastas labai reiškėsi vienu metu ir taip keistai, kad tikrai įdomu kodėl taip keistai. Ir labai daug nusistatė prieš save.

Dalykas labai sudėtingas. Prisisiunčiau iš Rusijos saitų visokių video audio. Bandysiu suprasti kas tai yra.

Ai, tai apie knygą. Sudėtinga. Sunku suprasti apie pasaulius, sfiras ir kitus objektus. Bet įdomu.

Žmogaus vystymasis. Troškimų.

1. Egzistavimui reikalingų dalykų (maistas, pastogė, vaikai)

2. Turtų

3. Garbės, valdžios

4. Žinių

Ir po to seka dvasingumo troškimas.

O šiap gal kas paskaitys šį įrašą iš tų kas jau susiduręs su Kabala. Ypač įdomu neigiamos-kritiškos nuomonės. Manau ginče, diskusijoje butų aiškiau rasti tiesą, negu kad kas sakys kaip čia viskas gražu ir puiku.

Advertisements