Tags

, , , , ,


Kiekvieni rinkimai vis sudėtingesni ir sudėtingesni. Ką pasirinkti. Eiti į rinkimus yra pilietinė pareiga. Ir per visą rinkimų istoriją tik vieną kartą nedalyvavau rinkimuose. Taigi vakar atlikau www.manobalsas.lt testą, kuris kandidatas artimiausias mano mintims. Socialdemokratas Butkevičius pirmoje vietoje, Grybauskaitė antroje. Na, jau geresni rezultatai , nei praeitą kartą, kai kažkokį tvarkietį ar tai darbietį parinko.

O šiandien gavau iš A. Guogos laišką:

—–

Sveiki,

Rašau šį laišką, norėdama asmeniškai padėkoti už pagalbą. Už pagalbą padedant rinkimų kampanijos metu. Už pagalbą viešinant mano vertybes. Už pagalbą pritariant mano idėjoms. Pagaliau – už paprastą deklaravimą esant kartu su manimi, mano komanda. Ačiū Jums labai!

Jei ne Jūs – nebūčiau pasiryžusi šiam žingsniui. Jei ne Jūs – nebūčiau ėjusi šiuo sunkiu bei dulkėtu keliu. Ir be Jūsų pagalbos ateinantį sekmadienį nepasieksime mūsų visų bendro tikslo!

Todėl norėčiau pakviesti Jus atlikti pareigą iki galo – šį sekmadienį, gegužės 17 dieną, ateiti prie balsavimo urnos ir išreikšti savo pilietinę valią. Tikiu, kad tik Pilietiška bei Valinga tauta gali teisingai nuspręsti, kas šiuo sunkiu laikotarpiu Lietuvai reikalingiausia.

Taip pat prašyčiau perduoti šį mano prašymą visiems geros valios bei teisingai mąstantiems Lietuvos žmonėms, juk – mūsų daug, ir tai – mūsų stiprybė!

Nuoširdžiai,

Jūsų Dalia Grybauskaitė

—-

Va, čia tai jėga. Asmeniškai labai gerbiu A. Guogą ir jo propaguojamas sėkmingos tautos idėjas (www.aguoga.lt, www.sekmingatauta.lt) (bei ir kitas jo idėjas).

Tai man išsklaidė bet kokias abejones už ką reikės balsuoti.

Advertisements