Tags

,


Taigi taigi. Laikas bėga. Greit bus mėnuo, kai perėjau į naują BLOGas.lt sistemą. Ir nežinau ką daryti toliau.

Problema ta, kad į naują sistemą nepersikėlė visi įrašai. Nepersikelia tie įrašai, kurių pavadinime yra kabutės (bent jau aš tą pastebėjau). Parašiau laišką, taip yra klaida greitu laiku pranešime. Praėjo kiek laiko, parašiau paklausti ar nepamiršo ir ar žada perkelti. Hmz. Atsakymo nėra. Tai ir nesuprantu dabar ar perkels ar ne. Nežinau ką daryti, ar toliau rašyti. O jei vėl dings? Bandžiau ieškoti kitos bloginimo vietos. Na, pirma norėčiau Lietuvoje (o kodėl turėčiau remti kažkokius ne savo tautiečius? Taip bučiau jau seniau google bloginimą (www.blogger.com) pasirinkęs). Ale, nieko gero. Delfi, zebra, eblog ir dar kelios. Klase.lt net ir tas teikia dienoraščius, pora įrašų padariau. Bet blogas.lt vis tiek kažkaip mielesnis. Bet jei vėl dings? Įsivaizduoju, jei taip google pereina prie naujos sistemos ir dalis įrašų dingsta. Va, va – neįsivaizduoju.

Susiradau per google cashe įrašus, kurie dingo. Radau 10. Gal ir daugiau buvo, visgi sunkoka po tą google cashe kibinėtis. Dabar juos dėti iš naujo (su naujom datom)? O jei visgi perkels, trinti? Visą mėnesį nerašau, nežinau ką daryti.

O visgi rašymas atpalaiduoja. Bet, kad dingtų nesinori. Norisi patikimos sistemos. Bent jau su požiūriu tokiu, kad kas beatsitiktų, bet duomenys nedings.

Advertisements