Tags

,


Ilgą laiką bandžiau paleisti Iomega Screenplay, kad per bevielį galėčiau siųsti iš Interneto. Užkniso, negaudavau reikiamo greičio. Taigi užsisakiau NAS Buffalo 1TB LS-CH1.0TL:Vežė ilgiau kaip mėnesį. Bet pagaliau prieš pat Velykas, atvežė. Galvojau, o kaip faina bus šiek tiek laiko, paleisiu kaip nors per Velykas, kad veiktų.


Pradžioje perskaičiau users manual’ą. Kokį 20-30 min. Ir tada užtrukau dar kokį 20-30 min. kol susikonfigūravau, kad veiktų taip kaip aš noriu. 30 minučių. Čia su perkonfigūravimu prie statinių IP ir BitTorrent paleidimu. Dar taip greitai nesu nieko paleidęs.


Taigi dabartinė konfigūracija yra tokia. Stovi Teo routeris. Prie jo šalia laidu prijungtas Buffalo. Kadangi laidu, tai greitis net nežinau koks matyt 100 Mbs (iš Teo gaunu tik 4 Mb). Teo routeris veikia kaip AP Wirelesui, taigi visur namie turiu priėjimą bevielį ir prie Buffalo. Toliau stovi D-Link repeteris, ir šalia Iomega D-Link AP Client. Ir ką. Gulėdamas prie teliko įsijungiu Iomegą, per bevielį (D-Link AP Client, D-link Repeteur, Teo routeris, Buffalo) prisijungiu prie Buffalo ir iš jo realiu laiku galiu žiūrėti filmus. Greičio užtenka. Peržiūrėjau kelis filmus, viskas ok. Toliau. Su noutbuku, vėlgi bet kur namie prisijungiu per bevielį prie Buffalo, per Internet naršyklę prie BitTorrent ir nustatau kokius filmus siųsti. Buffalo visada įjungtas, taigi visada ir siunčia. Greitis per beveilį kopijuoti į arba iš apie 3000 kbps. Čia jau galima kažką ir kopijuoti (palyginimui su Iomega 300 kbps).


Trūkumai:


1. Turi ventiliatorių, tai šiek tiek ūžia. Mažiau nei Iomega, bet tolimoje ateityje tikiuosi bus aparatai, kurie neskleis jokio garso.


2. Naudoja elektrą. 🙂 35 W. Mažiau nei standartinė apšvietimo lemputė. Na, vis tiek 🙂


3. Kol kas neradau kur BitTorrent’as rodytų klaidas (ir ar iš vis rodo);


4. Ne iš visų torrentų siunčia, kadangi klaidų nerodo, tai nutariau, kad tiesiog ne iš visų siunčia. Tiesa, kol kas tik su vienu iš mano naudojamų susidūriau, kad nesiunčia.


Privalumai:


1. BitTorrent. Įdomu, kas bus, jei torrentus uždraus.


2. Lengvai valdosi.


3. 1 TB.


4. Mažas.


5. Greitas.


6. Turi dar nemažai įdomių funkcijų, kaip savo failų sharinimas per Internetą. O šitą reiks išbandyti, kaip tik norėjau vienai pažįstamai padėti kelis failus ir vis nesugalvojau kaip čia paprastai tai padaryti. O čia nieko nereika instaliuoti papildomai, keli pelės paspaudimai ir Web access sukonfigūruotas.


Bendras įvertinimas. Pagaliau kartu su Iomega ir bevieliu ryšiu pas mane namie super patogus tinklas (Internetas -> TV) su 2 TB.


Pagaliau 🙂


 

Advertisements