Tags

, ,


Mane taip retai kas bando apgauti, o dar rečiau apgauna. O vakar HYPER RIMI Žirmūnuose pavyko. Vakare užvažiavau apsipirkti,
lipdukų išleisti. Einu pro alkoholio skyrių Siera Tekila po 29 Lt. Super. Kažkada Maximoje buvo panaši akcija, tada pirkau, skani visai buvo.
Galvoju kol pinigų dar yra reikia užsipirkti. Paimu du. Kasoje paskaičiuoja iš viso 345 Lt. Šiek tiek nustembu, bet kadangi prieš kelias dienas pirkausi ir buvo 390 Lt,
tai galvoju gal ir norma. Užmetu akį į čekį. Tekila 74 Lt, nu primetu dvi maždaug tiek. Kadangi labai pavargęs buvau, tai ir nepaskaičiuoju detaliau.
Grįžtu namo. Du maišai prekių. Blin, kaip ir per mažai už 345 Lt. Paimu čekį. Tekila 74 Lt. Hmz. 29 kart du 60 Lt. Kažkas ne taip.
Vo blia, dar viena suma 74 Lt. Iš viso gaunas už tekila beveik 150 Lt. Eeee. Susirinku tekilą, čekį varau į RIMI aiškintis.

Dar važiuodamas galvoju blia reikėjo foto aparatą pasiimti, ir mobailą su foto ir pamiršau. Bet ai, galvoju ne pirmas kartas. Tiesiog nesusipratimas.
Išsiaiškinsiu ir viskas bus gerai. Einu į informaciją, taip ir taip, čia akcija, man neteisingai išmušė. Sako nėra jokios akcijos. Tipo 0,5 l, buvo akcija seniau,
o tu paėmei 0,7 ir jai nėra akcijos.Skirtumas 3 kart. Bet kai ėmiau lentynoj buvo vienos rušies. Sako nieko nežinau, einu pažiūrėsiu. Blia kartu bent jau reikėjo eiti.
Grįžta, sako nieko nežinau, nėra jokios akcijos, nėra tokios kainos. Pinigų negrąžinsim. Einam, sako, parodyk. Nueinam. Viskas gražiai sutvarkyta.
Kaina 29 Lt nuimta, toj vietoj stovi 74, taip pat pridėliota ir daugiau butelių po 0,5 ir 0,7 – viskas gražu tvarkinga ir aišku.

Žodžiu įrodymų, kad buvo blogai išdėliota neturiu. Taip išleidau 150 Lt, apgavystė būtent ant tiek ir yra, nes bučiau visai už tokią kainą nepirkęs.

Vat taip mane RIMI ir apgavo.

Advertisements