Tags

, ,


Gimtadienio proga pasidovanojau. Čia tai daiktas. Visus DVD galima mesti lauk ir imti šį. Kaina maždaug iki 1000 Lt (priklauso kur pirkti). Principas tas, kad paskirtis kaip DVD tik dedasi ne kompaktai, o turi savo HDD. Mano modelyje 1 TB. Jes. Jungiasi prie kompo per USB (kas pas mane veikia). Persirašiau visas fotkes, muziką, asmeninius/šeimos filmus, šiaip filmus. Užėmiau 300 Gb jau :). Super viskas vienoje vietoje, prie teliko, ką noriu galiu greitai peržiūrėti.

284224

Kas patiko:

Visa skaitmeninė informacija (foto, muzika, video) vienoj mažoj dėžutėje

Galima prijungti USB raktą ir tiesiai iš jo žiūrėti filmą. labai patogi funkcija

Palaiko divx, xvid, o mkv nebandžiau bet ir mkv (1 iš 2 formatų) turi palaikyti

USB wireless (kol kas nepavyko paleisti)

Prijungus prie teliko veikia be problemų

Distancinis

Galima jungti į LAN, neišbandžiau dar, nes noriu jungti per Wireless ir tik jei nepavyks tada galvosiu kaip jungti kitaip.

 

Trūkumai:

Ne visus formatus palaiko (inete siūlo sprendimus kaip padaryti, kad palaikytų, kai prijungsiu WiFi, gal ir išbandysiu). Ką susiduriau: nepalaiko iš seno fotoaparto avi (ten nekoduotas berods buvo, ir dvd grotuvai irgi jo nepalaikė). Nepalaikė kažkokio keisto vieno kodavimo, bet jo man neplaikė ir DVD grotuvai, tik kompas rodė.

Lėtai vaikšto per meniu, erzina šiek tiek, priprasiu gal

USB Wireless adapterius palaiko tik 3 modelius. Lietuvoje tokių nėra. Bandžiau kitus kokius 4 modelius išbandžiau, neveikia. Ieškau, kur gauti būtent tokių. Čia didžiausias trūkumas, ir jei pirksit (ir norėsit WiFi), tai būtinai iomegos www pasitikrinkit kokie USB adapteriai palaikomi ir kaip juos įsivaizduojat gauti.

Bendra išvada: Jokių problemų (beveik), išskyrus USB Wireless. Problemos paiaškės padirbus. Rekomenduoju 🙂

Advertisements