Tags

, ,


Kalėdoms nusipirkau belaides ausines HAMA:


Norėjau Philips, bet jau čia atskira istorija kaip gavosi, kad HAMA. Bet už tai už savikainą (gal būt) – 148 Lt. Pagal specifikaciją veikia 100 m atstumu. Tiek nebandžiau nelabai reikia, bet per tris aukštus neša, t.y. bunant pirmame trečiame tikrai veikia.

Pirkimo tikslas: turiu vaikų, kurie neleidžia normaliai pažiūrėti jokių filmų, šūkauja ir panašiai. Ir kitas atvejis, jei pats nori naktį pažiūrėti, tai kad netrukdytum kitiems. Tikslas pasiektas šimtu procentų. Čia kol mažausia dukrytė naktį miegodavo tik ant pilvo, o aš negaliu užmigti kai ji man ant pilvo, bijau prispausti, tai Sopranų du sezonus naktį peržiūrėjau. O žmona sau galėjo ramiai netrukdoma miegoti šalia.

Ir dienom, vaikai rėkia, o aš galiu žiūrėti filmus ir viską girdėti. Super.

Kas patiko:

Bevielės, kas aišku labai patogu jungti prie TV ar pan.

Komplekte pakraunami akumuliatoriai, t.y. nereik papildomai pirkti, laiko stebėtinai gerai, t.y. kol kas nebuvo taip, kad išsikrautų.

Garso reguliatorius – irgi praverčia

Stereo išėjimas – prijungiau Iomega Screenplay, tiesa reikėjo iš Elektronikos pasaulio nusipirkti šakotuvą, kad ir teliką ir Iomega prijungčiau.

Kas nepatiko

Instrukcijoje parašyta, kad nekrauti ilgiau, nei 24 val. Sunku sužiūrėti.

Nėra indikatoriaus, kada baterija pilna, kada pakrauta, kada pasikrovė – viena lemputė – kraunasi. Iš kitos pusės kol kas nebuvo problemų su tuo

Kartais pagauna pašalinius elektromagnetinius impulsus, manęs tai neerzina, bet jei muzikos klausytis ir fanatas koks, tai gali nepatikti.

Idėjos ateičiai:

nupirkti keturis. Du man su žmona, du vaikams. Tada ir vaikai galėtų sekmadieniais ryte anksti žiūrėti netrukdant, kol aš dar miegu. Reikia nusipirkti išbandyti kaip čia gausis suporuoti.

Bendras įvertinimas: bevielės ausinės įdomus sprendimas, kai norisi filmus pažiūrėti, o nesinori kitiems trukdyti arba kai kiti turi madą trukdyti.

Advertisements