Tags

, ,


Čia kaip ir pasiūlymas kaip daryti. Dabar sportininkai, aktoriai ir kiti labai pasipiktinę dėl uždėtos ant jų mokečių naštos.
Aš čia sėdėjau ir galvojau. Ne, nu rimtai gauna koks aktorius tūkstantėlį kitą (neturiu supratimo kiek jie gauna, bet manau mažai) ir dabar
jam sumažina. Ir taip neaišku kaip jie šeimas išlaiko. O čia dar nauji mokesčiai. O po to galvoju apie kitus kai kuriuos – važinėja mersais nuliovais,
statosi namus prestižinėj vietoj, perkasi vilas užsienyje ir moka sumažintus mokesčius. Nesuprantu kokia proga jiems mažesni mokesčiai nei visiems kitiems,
kurie gauna ne kaip autorinį atlyginimą.

Ir čia bac į galvą – sprendimas paprastas. Taigi net nieko išradinėti nereikia. Su visais atlyginimais taip yra. Tik autorinėms tas negaliojo. Neapmokestinamas pajamų minimumas – NPD.
Jei tu gauni mažas pajamas tai ir mokesčiai maži. O gauni dideles pajamas, tai ir mokesčiai kaip pas visus – dideli. Manau teisingas sąžiningas sprendimas butų.
Biudžetas gautų tiek pinigų kiek ir nori, t.y. tą pačią sumą, o skurstantys nebutų nuskurdinti dar labiau.

2009-01-21 Papildymas. Va, pasirodo kad ir autorinėms taikys NPD. Tačiau, kas gauna atlyginimą ir dar autorinį, tai tiems pinigų į rankas sumažės.
Ir atsargiai. NPD dėl autorinių pritaikys metų gale, taip kad jei pe metus buvo taikytas NPD, o metų gale priskaičiuos autorines, tai NPD nieko neliks ir reiks VMI sumokėti skirtumą.

Advertisements