Tags

, , ,


Nesimiega. Tai vietoj to, kad vartytis lovoje nutariau geriau kažką nuveikti, o pamiegoti tada kai apims miegas.
Vakare tai nulužau, nes ir praeitą naktį nesimiegojo. Anksčiau labai padėdavo knygų skaitymas naktimis. Šianakt irgi pora vaalndų paskaitinėjau.
Vis tiek nesimeiga. Parašysiu blogą, gal apims miegas 🙂

Taigi pradėjau skaityti naują knygą. Kaip ir dauguma tokio tipo knygų matau, kad tikrai labai naudingi patarimai. Tik sunku pradėti vykdyti patarimus.
Gal milijonierium per kelis metus ir netapsi, bet prasimušti tikrai padėtų. Galvoju pabandyti kažką iš tos knygos ir pažiūrėti kaip veikia.
Pirmą užduotį kol kas praleidžiu – svajonių įgyvendinimo plano sudarymas, tikiuosi grįšiu prie jo. Vakar išmėginau antrą. Akių kontaktas.
Apskritai aš akių kontakto labai nemėgstu ir matyt apskritai niekam nežiūriu į akis. Keista kaip su manim visi žmonės bendrauja 🙂 Taigi
vakar įmonės darbo reikalais pardavimo klausimais mūsų visa komanda, gal kokie aštuoni žmonės, buvo susitikime su didele Lietuvos įmonių grupe.
Mano paskirtis kaip ir konsultanto daugiau. Buvo mūsų aukščiausia valdžia, be to pardavimų vadybininkas, kurio ir yra šis klientas.
Susitikimo metu, kai tik kalba tos grupės vadovė (moteriškė pagyvenus, bet baisiai energinga ir matosi, kad turi valdžią ir visi ją ten gerbia)
aš žiūriu jai tiesiai į akis (tiksliau į vieną, ir aišku kartais mirksiu, kad nesigautų jog spoksau), be to atidžiai klausau ką kalba, palinksiu galva,
kai to reikia. Ir ką. Gavosi, kad kai tik ji kalba, ji kalba kaip ir su manim, t.y. kontaktas akių mūsų ir bendraujam mes, nors dar pilna kitų žmonių.
Per pertrauką pati priėjo prie manęs – pasiklausti kelių dalikėlių. Gavausi pagrindinis mūsų komandos narys. Va, kaip paprastas akių kontaktas
kelia karjeros laiptais. Reiks daugiau pažaisti su tuo.

Kitą dalyką, sumažinti bereikšmių susirašinėjimų, susirinkimų trukmę, skambučių, konsualtacijų pradėsiu rytoj. Parašysiu visiems laišką,
kad įmonė turi savo konsultacijų skyrių ir, kad mano paskirtis rimtesniems projektams skirta. Be to turim tipo Wiki bei forumus, jau anksčiau sakiau, tik kad per ten
konsultacijos, bet dabar sugriežtinti dar labiau, kad aš iš vis ignoruoju konsultacinius laiškus, nes tam yra konsultavimo skyrius ir jis lai dirba per sistemą.

Taigi ryt svarbiausi darbai:

1.Parašyti laišką dėl vakar pradėto naujo projekto. Jei per vieną mėnesį įgyvendinam, tai gauna premiją.
Reikia apibrėžti kada laikoma jog tikslas pasiektas, bei užtikrinti kitų organizacinį palaikymą.

2. Įrodyti, kad tas funkcionalumas, kuris
yra naujoj versijoj yra logiškai prasmingesnis negu buvo, o gal ir visiškai logiškas.

3. Laišką dėl konsultavimo perdavimo kitiems.

4. Nuvažiuoti dėl naujos deklaravimo vietos, gal pavyks ir deklaruoti.

5. Paskambinti dėl dujų katilo.

Nepamiršti, kad nuo šiol pagal knygos patarimus meilą tikrinsiu tik du kart dienoj – 11 ir 16 val. Jei gausis, o jei ne tai dar rečiau. Nesvarbius meilus – delete.
Ir nelaikyti paleistos pašto programos. Ir ką, kitą laiką pabandyti skirti nuotraukų digitalizavimui, nutariau, kad senas nuotraukas reik nuskenuoti,
paredaguoti su fantastiška nemokama programa GIMP,
padėti į google 🙂 Jau matyt laikas digitalizuoti ir senienas, o jų daug 🙂

Einu kitų blogų paskaitinėt, gal apims miegas. Nors pagal knygą nesamonių geriau stengtis neskaityti, bet tai man ne kaip darbas, o kaip laisvalaikio malonumas. Kiti kortom žaidžia.
O aš neturiu laisvalaikio užsiėmimo, kuris man patiktų. Mokykloj tiek daug turėjau, po to studijos, darbo pradžia, kaip ir nebuvo laiko,
o dabar nebežinau kas man patinka. Na, ok, einu paskaitinėsiu kol kas. Labanakt, tikiuosi 🙂

Advertisements